İyi ki doğdun @Enes3078

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de yavaştan sohbet açayım. @ViooYa o kedi sizin mi?

Benim sıpa bu ama kedileri sevdiğimden Enes'in doğum gününde de kedi ile paylaşayım dedim :)

WP_20151031_22_38_11_Pro.jpg
WP_20151015_18_02_55_Pro.jpg

Sokakta bulmuştum uzun zaman önce. Arkadaş olduk, onca zaman oldu birlikteyiz hala. Köpekleri de seviyorum, genel olarak hayvanlarla aram iyidir :) Arabamda kuru mama taşırım devamlı. Hep birlikte yaşıyoruz, onların bize duyduğu sevginin birazını onlara duysak yeterli.
Gerçekten sizi tebrik ederim hocam. O kadar yoğun iş temposuna rağmen hayvanlara karşı olan bu sevginiz hayranlık duyulası. Eğer ayrı bir eve bir gün çıkarsam muhtemelen ben de bir kedi almayı planlıyorum. 😍

Alayım derken sahipleneyim dedim ha hemen atarlanmayın lütfen :D

Hiçbir hayvana sahip olunmaz, ihtiyaçları giderilir ve arkadaş olunur :)

Tabii ki satın almayacağım veya alıp bir kenara atmayacağım. Tek çocuk olunca insan sıkılıyor.

Sokakta bulmuştum uzun zaman önce. Arkadaş olduk, onca zaman oldu birlikteyiz hala. Köpekleri de seviyorum, genel olarak hayvanlarla aram iyidir :) arabamda kuru mama taşırım devamlı. Hep birlikte yaşıyoruz, onların bize duyduğu sevginin birazını onlara duysak yeterli.

Türkiye'de maalesef mümkün değil. Bazen hayvanlarla insanların adı mı karıştı bile diyorum.

Çok tüy döküyor mu veya sizi rahatsız edecek bir davranışı var mı?

Bazı kediler çok döküyor, bazıları fazla dökmüyor. Döktükleri dönem genel olarak belirli zaten, o zamanlarda normalden fazla oluyor. O da açıkçası rahatsız etmiyor. Birkaç gün vakit geçirin, anlarsınız söylemek istediğimi :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı