İyi ki oynamıştım dediğim oyun: World War Z

Bonita

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayar oyunlarından bıkmaya, sıkılmaya başladığım, gereksiz yere para harcamak istemediğim bu dönemlerimde Xbox game pass alayım dedim. İnternette 14 TL'ye 2 aylık ultimate buldum. Oyunlara bir bakayım dedim. Tabi bilindik oyunlar vardı gözüme çarpan Hitman 3, forza horizon 5 felan. Biraz daha gezdikten sonra bu oyuna denk geldim. Zombili, left 4 tarzı bir oyuna benziyordu. Hayatta kalma oyunlarını sevdiğimden bir şans vereyim dedim. Abi yemin billah 4 saat hiç sıkılmadan oynadim üstelik offline modda. Dedim bunu coop oynasam nebicim olur felan. Hemen arkad.... Arkadaşım yok :( neyse önemli değil offlineda devam ettim. 2 saat kadar daha oynadım. Pc'nin başından ilk defa mutlu bir şekilde kalktım (uzun zaman sonra). Belki oyun arkadaşım olsa bunun 10 katı zevk alabilirdim ama yapacak bişi yok. Yine de çok güzeldi gerek grafikleri olsun gerek fizikleri olsun 1000 saat oynasam yine de doymam. En yakın zamanda satın alacağım. Alın, aldırın; oynayın, oynatın.

Hocam kötü bir oyuna benzemiyor, oynanış videolarında gayet keyifli ve akıcı bir deneyimi var.
Oyun cidden kötü, saatlerce aynı zombi öldürme mekaniğini tekrar edip duruyorsun. Fakat böyle oyunların bile alıcısı olabiliyor demekki. Zevkler ve renkler tartışılmıyor. Mesela ben de o herkesin ağzından düşüremediği, Elden Ring'i çeşitliliği dışında herhangi bir masterpieceliğini göremiyorum. O sebeple 7/10 bir oyun gibi geliyor bana.

Oyun cidden kötü, saatlerce aynı zombi öldürme mekaniğini tekrar edip duruyorsun. Fakat böyle oyunların bile alıcısı olabiliyor demekki. Zevkler ve renkler tartışılmıyor. Mesela ben de o herkesin ağzından düşüremediği, Elden Ring'i çeşitliliği dışında herhangi bir masterpieceliğini göremiyorum. O sebeple 7/10 bir oyun gibi geliyor bana.
Elden Ring'den nefret ediyorum :D cidden zevkler ve renkler tartışılmaz.
Bu kadar rezil bir oyundan nasıl zevk aldın hayret; bir de offline diyorsun.. Gerçekten zevkler ve renkler tartışılmıyor 👍
Hocam misal witcher 3 herkesin övdüğü, bayılarak oynadığı bir oyun fakat ne kadar zorlasam da katlanamadigim bir oyun. Zevk renk meselesi kesinlikle

Bilgisayar oyunlarından bıkmaya, sıkılmaya başladığım, gereksiz yere para harcamak istemediğim bu dönemlerimde Xbox Game Pass alayım dedim. İnternette 14 TL'ye 2 aylık Ultimate buldum. Oyunlara bir bakayım dedim. Tabii bilindik oyunlar vardı gözüme çarpan Hitman 3, Forza Horizon 5 falan. Biraz daha gezdikten sonra bu oyuna denk geldim. Zombili, left 4 tarzı bir oyuna benziyordu. Hayatta kalma oyunlarını sevdiğimden bir şans vereyim dedim. Abi yemin billah 4 saat hiç sıkılmadan oynadim üstelik offline modda. Dedim bunu coop oynasam nebicim olur falan. Hemen arkad... Arkadaşım yok :( neyse önemli değil offlineda devam ettim. 2 saat kadar daha oynadım. PC'nin başından ilk defa mutlu bir şekilde kalktım (uzun zaman sonra). Belki oyun arkadaşım olsa bunun 10 katı zevk alabilirdim ama yapacak bir şey yok. Yine de çok güzeldi gerek grafikleri olsun gerek fizikleri olsun 1000 saat oynasam yine de doymam. En yakın zamanda satın alacağım. Alın, aldırın; oynayın, oynatın.

Aynenn dostum bende fena keyif aldım hep aksion.

Geri
Yukarı