İyi okuyan, ahlaklı ve akıllı biri sırf hevesli, başarabileceğini düşündüğünden YouTuber olmalı mı?

FuseLyx

Centipat
Selamunaleyküm :D hayırlı ramazanlar.
Bir arkadaşım var, adam harbi YouTube'ya başlasa alır dersiniz, (aptal değil ama 10/10 güvenilir, ahlaklı) ve küçüklüğünden beri YouTuber olmaya aşırı hevesli. Adam (dediğime bakmayın yaşı 14, adam diye hitap etme alışkanlığım olmuş sadece) hiç saçma ya da “cringe içerik üretmem, boş video çekmem, güldürürüm ama düşündürürüm diyor, ama bir taraftan da sonum hayırsızlığa mı çıkar diye düşünüyor.
Bana döndü sordu, dedi ki:
+Abim başlasam mı, başlamasam mı?
-Affedersin ama bana niye soruyorsun, bende de korkut falan mıyım :D
+Yoo, senin iç güdüler iyi…
Buraya fikir almaya geldim, sizce bu şahıs başlamalı mı başlamamalı mı?

Şimdi Youtube'a başlasa gelişmesi çok zor zaten; önce TikTok, Instagram gibi yerlerde tanınmalı, sonra Youtube'a geçmeli.
Boş verin.

Selamunaleyküm :D hayırlı ramazanlar.
Bir arkadaşım var, adam harbi YouTube'ya başlasa alır dersiniz, (aptal değil ama 10/10 güvenilir, ahlaklı) ve küçüklüğünden beri YouTuber olmaya aşırı hevesli. Adam (dediğime bakmayın yaşı 14, adam diye hitap etme alışkanlığım olmuş sadece) hiç saçma ya da “cringe içerik üretmem, boş video çekmem, güldürürüm ama düşündürürüm diyor, ama bir taraftan da sonum hayırsızlığa mı çıkar diye düşünüyor.
Bana döndü sordu, dedi ki:
+Abim başlasam mı, başlamasam mı?
-Affedersin ama bana niye soruyorsun, bende de korkut falan mıyım :D
+Yoo, senin iç güdüler iyi…
Buraya fikir almaya geldim, sizce bu şahıs başlamalı mı başlamamalı mı?

Sanada hayırlı ramazanlar :) yani isterse bir denesin bence mesela ben denedim tutmadı olmadı gitti ama bir şans deneyebilirsiniz bence 0 aboneden başlamak zor oluyor tabii :D ama sonradan bir bakar izlenmeye başlamış devam eder içerik atmaya başlar her gün ondan sonra öyle öyle derken de gider işte olmazsa da bırakırsınız ama derse ağırlık verin derim ders daha da önemli.

Şimdi YouTube'a başlasa gelişmesi çok zor zaten; önce TikTok, Instagram gibi yerlerde tanınmalı, sonra YouTube'a geçmeli.
Boş verin.

TikTok'u ve Instagram'ı sevmiyormuş.

Artık akıllı kişiler ünlü olmuyor ki, ünlü olması için ahlaksız ve kafadan hafif sorunlu olmalı.

Technopat'ta neden ünlüyüm o zaman 😁
küçük espri

Artık akıllı kişiler ünlü olmuyor ki, ünlü olması için ahlaksız ve kafadan hafif sorunlu olmalı.

En basiti TikTok'da "Allah rızası için bir like" diye dilenenler desem :d

Geri
Yukarı