İyi oynamak suç mu?

TELEMAK

Kilopat
Arkadaşlar dünden beri Warface oynuyorum. İyi oynuyorum diye adamlar hile deyip oy çoğunluğuyla atıyorlar. Bu mudur yani? İyi oynayan herkesi hile diye odadan atmak mıdır? Karşı takımda benim 2 katım kill alan adam var. Sırf onu 2-3 kere headshot atarak kestim diye hile dediler. Kafayı yiyeceğim ya.

Şimdi de oyuna katılmaya çalışırken "odaya katılma başarısız" uyasısı veriyor. Başka oda mı yok o odaya atıyor beni anlamıyorum ya. Bu ne biçim adalet arkadaş.

CS Source oynarken çok başıma gelirdi. Hile yapsam içim yanmayacak. Modemi yeniden başlat tekrar bağlan oyuna gir insanı uğraştırıyorlardı :(

Türkiye'de suç hocam. Jahrein'in 2 gün önceki canlı yayınında muhabbeti açıldı. H1Z1 oynarken yabancı bir adamı öldürdü, adam arabanın yerini söyledi üstündekilerde işine yarayacak eşyaları söyledi, Türk birini öldürdü adam ana avrat sövdü. Türk serverlerinde oyun oynamayın.

Türkiye'de suç hocam. Jahrein'in 2 gün önceki canlı yayınında muhabbeti açıldı. H1Z1 oynarken yabancı bir adamı öldürdü, adam arabanın yerini söyledi üstündekilerde işine yarayacak eşyaları söyledi, Türk birini öldürdü adam ana avrat sövdü. Türk serverlerinde oyun oynamayın.
Bir daha aynı şekilde atılırsam zaten avrupa serverına geçeceğim.

Şimdi oyun alıştım 43/14 falan oynuyorum. Karşı takım direk sövmeye başlıyor artık. Şu işe bak ya.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı