İyi Pizza Güzel Pizza "0xc000007b" hatası

Şu an aldığınız hata işletim sistemi kaynaklı. Yapabiliyorsanız Windows Update üzerindeki güncelleştirmeleri yapın. Olmazsa Windows 8.1 sürümüne geçmeniz gerekebilir.

Şimdi de bunları kurun. Nasıl kuracağınızı biliyorsunuz:)
Şu an al
Şu an aldığınız hata işletim sistemi kaynaklı. Yapabiliyorsanız Windows Update üzerindeki güncelleştirmeleri yapın. Olmazsa Windows 8.1 sürümüne geçmeniz gerekebilir.

dığınız hata işletim sistemi kaynaklı. Yapabiliyorsanız Windows Update üzerindeki güncelleştirmeleri yapın. Olmazsa Windows 8.1 sürümüne geçmeniz gerekebilir.

az önce attıklarımı yanlıstıkla atım pardon windows update güncellestirmelerini nerden görebilirim acaba

Arama kısmına ''Windows Update'' yazdığınızda çıkması lazım. Denetim masası üzerinden de gidebilirsiniz bu sekmeye.

Güncellemeler fayda etmezse yeni bir Windows sürümü şart. 8.1'e geçmeniz gerekecektir.

Arama kısmına ''Windows Update'' yazdığınızda çıkması lazım. Denetim masası üzerinden de gidebilirsiniz bu sekmeye.

Güncellemeler fayda etmezse yeni bir Windows sürümü şart. 8.1'e geçmeniz gerekecektir.
her şey için çok tessekür ederim gece gece rahatsız ettim sagolun iyi geceler

Lafı bile olmaz. Windows Update veya Windows 8.1'e geçiş sonrasında sorunun devam edip etmediğiyle ilgili geri dönüş yaparsınız. Tabii bunları deneyecekseniz.
İyi geceler.

Geri
Yukarı