İyileşiyorum

Showdown King

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Duisburg
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 760 - 8 RAM - R7 250- Asus P55LX -
Samsung Evo 860 250 GB - 800~ GB HDD
Meslek
Öğrenci
Bu güzel haberi hepinize yaymak isterim.

Bir süredir Technopat'ta yoktum. Sebebi göz rahatsızlığımdı. Alerjiye yakalanmıştım ayrıca bende göz arkası sarı leke (sarı nokta değil) vardı. Hem gidip alerjiye baktırayım hem de durumuma bir baksın diyerek doktora gittim. Tozdan dolayı göz alerjim tetiklenmiş. İlaç falan yazdı.

Ayrıca durumu anlattı. Göz arkası sarı lekenin ilerlemesi durmakla beraber tam tersine gerilemeye başlamış. Gözüm 10 - 10.5 derece iken 9.25 - 9.50 seviyelerine düşmüş.
İleride kalıcı mercek ile gözlük kullanmayı bırakabileceğimi de söyledi.

Ayrıca göz alerjisi yani göz kapağını açamamak, göz açtığında da göz sulanması olduğu zaman gözünüze sıcak su buharı ve çay tifi uygulayın. Su buharı zaten kolay gözünüze doğru sıcak su buharı gelmesini sağlayın. Çay tifi ise şöyle bir peçete falan yardımıyla gözünüze sıcak çay tifini koyup dinlendirmek. En bariz ve kesin çözüm ise damla damlatmak ki adını unuttum maalesef. Görselini ekleyeyim. Fullfresh göz damlası olarak geçiyor.

1656005778098.png

Geçmiş olsun hocam.
Geçmiş olsun. Çay pansumanını önceden sık uygulardım, rahatlatıcı bir özelliği var.
Geçmiş olsun, tekrardan aramıza hoş geldin :)
Bütün geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler.

Geçmiş olsun hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı