İzinsiz giriş yapılan Microsoft hesabında neler yapıldığı görülebilir mi?

648917

Picopat
İyi akşamlar. Az önce Microsoft hesabıma izinsiz giriş yapıldı. Telefona gelen olağandışı giriş bildirimi yüzünden ayaklandım. Hemen PC açıp tarayıcıdan bütün kayıtlı şifreleri sildim. Şifreyi değiştim ve iki aşamalı doğrulamayı açtım.

Şifreyi nasıl bulduklarını hiç bilmiyorum. Hesapta ne yaptıklarını öğrenebilir miyim? 2 dakikalığına hesaba girmişler.

Merhabalar. Hesapta eşitleme açıksa bazı şeyler ulaşılabilir. İşletim sistemi nedir bilmiyorum. Şu kısım eşitlenebilecek, ulaşılabilecek, yapılabilecek değişikliklerle ilgili fikir verebilir.

Selamlar.

Merhaba. Hesapta eşitleme açıksa bazı şeyler ulaşılabilir. İşletim sistemi nedir bilmiyorum. Şu kısım eşitlenebilecek, ulaşılabilecek, yapılabilecek değişikliklerle ilgili fikir verebilir.

Selam.

Merhaba. Eşitleme açıktı ve Windows 11 kullanmıyorum. Hesabıma izinsiz giren kişi Chrome tarayıcı üstünden girmiş. Hatta şifreyi değiştirmiş son anda kurtardım. Gecenin köründe kalktım önemli hesapların şifresini değiştirdim.

Şifrelere erişti mi bilmiyorum. Diğer hesaplarıma erişmedi. OneDrive'da önemli dosyam yoktu zaten.

Biraz salaklık edip çift korumayı açmamışım hem Google'da hem de Microsoft'ta.

Bundan sonra daha sıkıntı olmaz herhalde.

Geri
Yukarı