İzlediğim Lucifer dizisinden olağanüstü şekilde etkilenmek

Merhaba, geçenlerde "lucifer" diye bir dizi izledim. Baya bitti bitecek 3. sezonda kaldım en son. Çok beğendim. Bilenler bilir lucifer karakteri çok egoisttir. Nedense diziyi izledikten sonra istemeyerek de olsa egoistleşmeye başladım. Baya karakterden etkilenerek kişiliğim değişti. Örnek olarak: Çok samimi olduğum arkadaşlarıma şunu dedim: Seni ilkel varlık veya geri beyinli tarzı sözler. Kendimi onlardan üstün görmeye başladım. Bu egoistlik iyidir ama bu kadar fazlası çok kötü bir şeydir. Böyle sözlerde demem ben genellikle fakat nedense bu dizi yüzünden kendimi üstün göremeye başladım. Bunu nasıl çözerim?

Bende etkilenip luciferin içtiği o konyak şişesinin aynısını almıştım evde arada bir ben şeytanın demeye başladım sonra bıraktım ama dizi çok güzel yeni gelecek sezon için sabırsızlanıyorum.

Boşuna dizilere +18 sınırı koymuyorlar! :D İyi tarafından bakarsak en azından ona özenip, milletin arzularını sorgulamaya kalkmıyorsunuz.

Sevdiğim bir dizidir kendisi. Yeni sezonu 21 Ağustos'ta geliyor ama böyle devam edecekseniz, siz izlemeyin. 😂

Boşuna dizilere +18 sınırı koymuyorlar! :D iyi tarafından bakarsak en azından ona özenip, milletin arzularını sorgulamaya kalkmıyorsunuz.

Sevdiğim bir dizidir kendisi. Yeni sezonu 21 Ağustos'ta geliyor ama böyle devam edecekseniz, siz izlemeyin. 😂

5 Gün kalmış vay be ilk fragmanın yayınlandığı zamanı daha dün gibi hatırlıyorum.

Son düzenleme:
@claus hugo strandberg Uzun zamandır yeni sezonu dört gözle bekliyorum. Fakat trailer beni pek açmadı maalesef. Çünkü
Lucifer'ın ikizi ortaya çıktı.
Gidişatın başka türlü olmasını isterdim. Yine de eğlendirecektir.

@claus hugo strandberg uzun zamandır yeni sezonu dört gözle bekliyorum. Fakat trailer beni pek açmadı maalesef. Çünkü
lucifer'ın ikizi ortaya çıktı.
gidişatın başka türlü olmasını isterdim. Yine de eğlendirecektir.

Luciferin ikisinin ortaya çıkması bence diziyi uzatmak içindi tıpkı la casa de papel dizisinin bu sezonu gibi ama bu kadar uzaması (la casa de papelın izletici ile buluşması) beklenmeyen bir şeydi zaten diziyi sonlandırıyorlar.

Yaşın kaçtı dostum? Ufaksan eğer normaldir bu tarz şeyler ki öyle de görünüyor. Yinede insan olduğunu unutma.

Geri
Yukarı