İzlediğin en iyi Dizi veya Film

OSAYİSAMUEL

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Şahsen o kadar güzel dizi ve filmler izledim ki tam olarak cevabını ben bulamadım. Ama sanırım izlediğim en iyi diziye Narcos diyebilirim. Ben tam belirleyemedim ama siz belki belirlemişsinizdir. Hem belki şu aralar dizi ve filmleri sömürmüş biri olarak kendime izleyecek yeni şeyler bulurum sizin söyleyeceklerinizden.

Stranger Things her sezonunu 5 kere izledim yine izliyorum.
Bu diziden sırf bu kadar bahsedildiği için izledim tüm sezonlarını. Ama çok sıkıldım izlerken. Bana göre değil galiba. Daha bu diziyi beğenmedim diyeni görmedim. Bi ben beğenmedim herhalde diziyi 😀

Evet nasıl unuturum o muhteşem diziyi sanırım bunu ekleyebilirim izlediğim en iyi diziye.

Dexter. Aşırı akıllıca yazılmış bir dizi, diziye aşık olacaksınız. Sabahları adlı tıp görevlisi geceleri ise seri katil ama merak etmeyin sadece cinayet suçlularını avlıyor. Sistemde bir açık bulup cezasından kurtulan insanlara kendi adaletini uyguluyor. Tek oturuşta bir sezon bitiriliyor. İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim! Ayrıca profil fotoğrafımdaki de Dexter'dan bir SS.

Dexter. Aşırı akıllıca yazılmış bir dizi, diziye aşık olacaksınız. Sabahları adlı tıp görevlisi geceleri ise seri katil ama merak etmeyin sadece cinayet suçlularını avlıyor. Sistemde bir açık bulup cezasından kurtulan insanlara kendi adaletini uyguluyor. Tek oturuşta bir sezon bitiriliyor. İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim! Ayrıca profil fotoğrafımdaki de Dexter'dan bir SS.
Hocam siz böyle anlatınca dikkatimi baya bi çekti. İlk işim bu diziyi izlemek olacak. Gece güzel geçecek gibi 😀

Geri
Yukarı