İzlenilebilir Eski Türk Dizileri Var mı?

Elveda Rumeli, Kaybolan Yıllar, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu.
En iyi dizi tartışmasız o efsane Kurtlar Vadisi. Tam 15 senedir var. Ama sana ilk 97 bölümü izlemeni tavsiye ediyorum. Binlerce efsane karakter,racon,kabadayılık,konsey,mafia,derin devlet onlarca konu var. Laz Ziya gibi raconun kralı,Süleyman Çakır gibi cesur yürekli bir mafia hatta İstanbul sefiri,Polat Alemdar gibi akıllı daha ismini sayamayacağım bir sürü insan var. Boşunamı 15 sene sürdü. 15 sene Türkiye gerçeklerini anlattı sıradan bir dizi değil. Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünü tam 4 sene önce anlattı bu dizi. Her şeyi önceden bilen bir dizi. Yok Polat ölümsüz gibi tartışmalar saçma. Bu dizi hem rekortmen,hemde tamamen gerçek bir dizi! Herkes izlesin ama Pusu dan öncekini izleyin çünkü bu bahsettiklerim o dizide geçti ilk seride yani!

Gerçekten ha ilk 97 bölüm ne efsaneydi. Pusu her şeyi bozdu.
Kurtlar Vadisi yeni sezonları.
image.jpeg

image.jpeg
image.jpeg
image.png
image.jpeg
image.jpeg

Bu resimler falan hep dalga amaçlı. Ayrıca ben Pusu rezaletinden değil öncekinden bahsediyorum ve o dizi bitti. Şuan Pusu da bitti yerine Kaos geliyor.
Bu dizi 15 senedir devam ediyorsa bir sebebi var demek. Çünkü dizi gerçekten efsane. Pusu ancak 5. sezona kadar iyiydi sonra bozdu. Dalga geçiyorsunuz ama o dizi 15 senedir devam ediyor ve 15 senedir de Türkiye ve Dünya gerçeklerini anlatıyor. Sıradan bir dizi değil! O saçma sapan aşk dizileri gibi değil. Gerçek bir dizi bu! Binlerce rekoru var alın okuyun! Kurtlar Vadisi Tüm İlkleri Ve Rekoları

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu resimler falan hep dalga amaçlı. Ayrıca ben Pusu rezaletinden değil öncekinden bahsediyorum ve o dizi bitti. Şuan Pusu da bitti yerine Kaos geliyor.
Bu dizi 15 senedir devam ediyorsa bir sebebi var demek. Çünkü dizi gerçekten efsane. Pusu ancak 5. sezona kadar iyiydi sonra bozdu. Dalga geçiyorsunuz ama o dizi 15 senedir devam ediyor ve 15 senedir de Türkiye ve Dünya gerçeklerini anlatıyor. Sıradan bir dizi değil! O saçma sapan aşk dizileri gibi değil. Gerçek bir dizi bu! Binlerce rekoru var alın okuyun! Kurtlar Vadisi Tüm İlklerim Ve Rekoları
Bu ne Şiddet bu Celal. sevenler olabilir diziyi, kalitesiz kötü bir yapım olduğunu söylemiyorum, gülme amaçlıydı paylaşımım, sen gülmeyi bilmiyorsan o ayrı bir şey.
Dalga geçiyorsunuz ama o dizi 15 senedir devam ediyor ve 15 senedir de Türkiye ve Dünya gerçeklerini anlatıyor. Sıradan bir dizi değil!
Burası tam olarak böyle değil, gerçekler okuyarak daha iyi öğrenilir, Ergün Diler yıllardır yazıyor dünya gerçekleri dediğini, okumayı tercih etmelisin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı