İzmir/Buca/Atatürk Mahallesi/202/14 Sokak'ta VDSL bile alınamıyor

fatihyurt97

Hectopat
Daha fazla  
Evde internet üzerinden çalışan biri olarak yeni taşındığım İzmir-Buca - Atatürk Mahallesi 202/14 Sokak'ta GigaFiber'i bırak port sıkıntısından dolayı VDSL hizmeti bile alamıyoru.m ADSL ile 16 megabit internet kullanıyorum ve işim aşırı sekteye uğruyor. Oturduğum binada VDSL portları dolu olduğu için ben bu hizmeti kullanmaktan mahrum kalıyorum. Ne yapmalıyım nereye başvurmalıyım? Cidden çok mağdurum. Civar mahalleler GigaFiber ile internet erişimi sağlarken 2022 yılında 16 megabit hıza mahkum olmak gerçekten koyuyor.

Evde internet üzerinden çalışan biri olarak yeni taşındığım İzmir-Buca - Atatürk Mahallesi 202/14 Sokak'ta GigaFiber'i bırak port sıkıntısından dolayı VDSL hizmeti bile alamıyor. M ADSL ile 16 megabit internet kullanıyorum ve işim aşırı sekteye uğruyor. Oturduğum binada VDSL portları dolu olduğu için ben bu hizmeti kullanmaktan mahrum kalıyorum. Ne yapmalıyım nereye başvurmalıyım? Cidden çok mağdurum. Civar mahalleler GigaFiber ile internet erişimi sağlarken 2022 yılında 16 megabit hıza mahkum olmak gerçekten koyuyor.

@TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Evde internet üzerinden çalışan biri olarak yeni taşındığım İzmir-Buca - Atatürk Mahallesi 202/14 Sokak'ta GigaFiber'i bırak port sıkıntısından dolayı VDSL hizmeti bile alamıyoru.m ADSL ile 16 megabit internet kullanıyorum ve işim aşırı sekteye uğruyor. Oturduğum binada VDSL portları dolu olduğu için ben bu hizmeti kullanmaktan mahrum kalıyorum. Ne yapmalıyım nereye başvurmalıyım? Cidden çok mağdurum. Civar mahalleler GigaFiber ile internet erişimi sağlarken 2022 yılında 16 megabit hıza mahkum olmak gerçekten koyuyor.
Merhaba, bizde aktif bir aboneliğiniz varsa mesaj bölümünden müşteri numaranızı iletmenizi rica ederim.

Merhaba, özel mesaj göndermeyi bulamadım sanırım bende aktif değil bu bölüm. Müşteri numaram 2782062. Bu şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sistem üzerinden kontrol ettiğimde yerleşik operatör altyapısı üzerinden hizmet almaktasınız. Port müsaitliği olduğu zaman VDSL için değişim yapabiliriz. Şu an uygun VDSL port bulunmamaktadır.

Sistem üzerinden kontrol ettiğimde yerleşik operatör altyapısı üzerinden hizmet almaktasınız. Port müsaitliği olduğu zaman VDSL için değişim yapabiliriz. Şu an uygun VDSL port bulunmamaktadır.
Ben bir konuyu merak ediyorum. Bu port sayısı nasıl arttırılabiliyor. Maliyeti yüsek olduğu için mi eklenmiyor ?

Merhaba, ekiplerimiz yerleşik operatör ile görüşme yaparak belirliyor. Süreç hakkında net bilgim bulunmuyor.
Merhaba günlerdir beklediğim VDSL portu sanırım boşaldı ADSL den VDSL e geçmek istiyorum. Altyapı sorgulamada 69 megabit gözüküyor fakat 75 megabit uygunsa onu istiyorum. Bu geçişte ekipler tekrar gelecekse bu konuda bilgilendirebilir misiniz lütfen. Bu portların olduğu kutu apartmanın depo odasında ve ben kiracı olduğum için ev sahibinden almam lazım. Ne ben ne de gelecek arkadaşlar madur olmasın. Erkenden çözebilelim bu işi. İyi çalışmalar dilerim.

Merhaba günlerdir beklediğim VDSL portu sanırım boşaldı ADSL den VDSL e geçmek istiyorum. Altyapı sorgulamada 69 megabit gözüküyor fakat 75 megabit uygunsa onu istiyorum. Bu geçişte ekipler tekrar gelecekse bu konuda bilgilendirebilir misiniz lütfen. Bu portların olduğu kutu apartmanın depo odasında ve ben kiracı olduğum için ev sahibinden almam lazım. Ne ben ne de gelecek arkadaşlar madur olmasın. Erkenden çözebilelim bu işi. İyi çalışmalar dilerim.
Merhaba, VDSL geçişi için kayıt oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız port kontrolü yaparak işlem sağlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı