İzmir içi uygun rent a car önerisi

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Merhabalar, bayramdan önce temmuz 18-25 aralığında araç kiralamak istiyorum ama çok fahiş fiyatlar sunuluyor. İzmir içerisinde araç kiralayabileceğim doğru düzgün bir rent a car var mıdır acaba? 1500-1600 liraya kadar çıkabilir bütçem 1 haftalık süreç için. Bazı yerler 2250 kiralama bedeli + %30 depozit + 1000₺ kapora gibi çok fahiş rakamlar sunuyor.

Araç kiralayacağınız tarih bayram günlerini de kapsadığı için fiyatların biraz yüksek olması normal karşılanabilir. Daha uygun bir şirket bulamazsanız GRS Car'ı önerebilirim. Geçtiğimiz hafta bir program için İstanbul'daydım. 5 günlük bir araç kiralama hizmeti aldım kendilerinden ve memnun kaldım önerebilirim.

Araç kiralayacağınız tarih bayram günlerini de kapsadığı için fiyatların biraz yüksek olması normal karşılanabilir. Daha uygun bir şirket bulamazsanız GRS Car'ı önerebilirim. Geçtiğimiz hafta bir program için İstanbul'daydım. 5 günlük bir araç kiralama hizmeti aldım kendilerinden ve memnun kaldım önerebilirim.
7 günlüğü anında ödeme ile 2100₺ araç tesliminde ödeme ile 2625₺ oluyor. Hâla bütçemin çok üzerinde oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı