İzmir'de 10. sınıf dersi verebilecek dershane önerisi

mert66

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam. Ben 10. sınıf öğrencisiyim ve yaz tatilinden sonra 11. sınıfa geçeceğim. Fakat canlı ders dolayısıyla 10. sınıf konularında eksiklerim var. İnternetten çalıştığım kadarıyla 90 ortalamayla ilk dönemi geçtim. Ama konularda yetersiz bilgiye sahibim. Eksiğimi kapatmazsam üniversite sınavında zorluk çekeceğim kesin. Asıl sorum yaz döneminde 10. sınıf dersi verebilecek bir dershane bulabilir miyim? (İzmir'de yaşıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam. Ben 10. sınıf öğrencisiyim ve yaz tatilinden sonra 11. sınıfa geçeceğim. Fakat canlı ders dolayısıyla 10. sınıf konularında eksiklerim var. İnternetten çalıştığım kadarıyla 90 ortalamayla ilk dönemi geçtim. Ama konularda yetersiz bilgiye sahibim. Eksiğimi kapatmazsam üniversite sınavında zorluk çekeceğim kesin. Asıl sorum yaz döneminde 10. sınıf dersi verebilecek bir dershane bulabilir miyim? (İzmir'de yaşıyorum)
E hocam internet var hani google var bakın dershanelere yorumlarına falan yani.

E hocam internet var hani Google var bakın dershanelere yorumlarına falan yani.

Baktım zaten. Dershanelerin sitelerine girdim ama bu şekilde program göremedim. Birkaç tanesine kayıt oldum dönmelerini bekliyorum. Belki benim gibi olan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler diye açmıştım konuyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı