İzmir'de ekipman deneme yerleri nerededir?

tayki17

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İzmir'de oturuyorum Zowie'nin ya da Logitech'in G PRO gibi mouseleri deneyebileceğim yerler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Kere İzmir'e gitmiştim 1 hafta kaldım. Bütün semtlerin lağım kokması dışında şu 2.5 saatlik metro yolculuğu yaptığın metronun son durağına yakın büyük bir AVM vardı onun içerisinde vatan computer vesaire onlara bakarsan deneme şansın olabilir.

Arkadaşlar İzmir'de oturuyorum Zowie'nin ya da Logitech'in G PRO gibi mouseleri deneyebileceğim yerler var mı?

Hilltown AVM, Mavibahçe, İstinye Park, Point Bornova, Bamboo AVM, Ege Perla, Optimum, Kipa AVM, Agora, Palmiye gibi yerlerde deneyebilirsin.

1 Kere İzmir'e gitmiştim 1 hafta kaldım. Bütün semtlerin lağım kokması dışında şu 2.5 saatlik metro yolculuğu yaptığın metronun son durağına yakın büyük bir AVM vardı onun içerisinde Vatan Computer vesaire onlara bakarsan deneme şansın olabilir.

İzmir metrodakinden mi bahsediyorsun? Ondan bahsediyorsan yüksek ihtimal Forum Bornova veya Ege Perla AVM'ye gitmişsindir. Ayrıca imkanı yok İzmir metrosunun 2.5 saat sürmesi. Devletin o dandik İzban'ına binmişsindir.

Tam bilmiyorum İstanbul'da yaşıyorum normalde ben fakat Torbalı'dan o AVM'ye gitmemiz 1.5 saat falan sürmüştü metro ile.

Tam tahmin ettiğim gibi. Bir zahmet normal. Torbalı İzmir'in dışı zaten gayet doğal o kadar sürmesi. İstanbul'un Gebze'si gibi düşün.

Birkaç mağaza gezdim ama G Pro Wireless'i denemeye açmamışlardı. Hepsine gitmedim tabii ki, belki birinde açıktır. Hocamın yukarıda söylediklerine bakın.

Geri
Yukarı