İzmir'de İkinci El Donanım Satan Yer Var mı?

Maudit

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. İzmir içinde ikinci el bilgisayar parçalarını bit pazarı fiyatlarına satan bir yer var mı? Eski teknoloji DDR3 133 MHz RAM alacağım.
Sahibinden.com ya da diger sitelerde ikinci eller 100, sıfırı ise 190 TL'den başlıyor.
Ben iki adet 4 GB DDR3 1333 MHz RAM alacağım. 75-80 lira harcarım diye umuyordum ama 8 GB DDR4 RAM fiyati vereceğim aklima hic gelmemişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. İzmir içinde ikinci el bilgisayar parçalarını bit pazarı fiyatlarına satan bir yer var mı? Eski teknoloji DDR3 133 MHz RAM alacağım.
Sahibinden.com ya da diger sitelerde ikinci eller 100, sıfırı ise 190 TL'den başlıyor.
Ben iki adet 4 GB DDR3 1333 MHz RAM alacağım. 75-80 lira harcarım diye umuyordum ama 8 GB DDR4 RAM fiyati vereceğim aklima hic gelmemişti.
İstersen Kuşadasına gel orda merkezde Ege Bilgisayar ve bir sürü bilgisayarcı var oralara bakabilirsin

Ya ben zamaninda 399 tl ye crucial sport Ddr4 ram almistim 8 Gb 2666 MHz
Ddr3 toplayalim ucuz olur dedik. Bu dolar eski parçaları neden etkiliyor onlar yapilalı Türkiye ye geleli 10 sene oldu yav.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı