İzmir'de OC için yer tavsiyesi

ByPoine*

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar arkadaşlar. İzmir'de bilgisayarıma overclock yaptırabileceğim bir yer var mıdır? Kendim yapmak istemiyorum, daha önce hiç denemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz yapmanızı öneririm. Özellikle bu zamanda bence bilgisayarcıya(çok önemli değilse) bir şey yaptırılmaz. Bu arada sisteminiz nedir?

Ryzen 7 2700 RTX2060S.
Ailem biraz sıkıntı mavi ekran vs yersem 2 saat konuşurlar veya yanlış bir şey yapıp ekran kartımı vs garanti dışı bırakırım diye korkuyorum.

Ryzen 7 2700 RTX2060S.
Ailem biraz sıkıntı mavi ekran vs yersem 2 saat konuşurlar veya yanlış bir şey yapıp ekran kartımı vs garanti dışı bırakırım diye korkuyorum.

İnternette bolca video mevcut ekran kartına overclock yapmanızı önermem fazla bir etkisi olmaz zaten işlemci de stok soğutucu var ise yapmayın zaten ama kule tipi soğutucu veya sıvı soğutucu var ise internette bayağı yabancı kaynak var aşırı derecede voltaj vermediğiniz sürece bir şey olmaz zaten korkmayın anakartınız ne bu arada?

İnternette bolca video mevcut ekran kartına overclock yapmanızı önermem fazla bir etkisi olmaz zaten işlemci de stok soğutucu var ise yapmayın zaten ama kule tipi soğutucu veya sıvı soğutucu var ise internette bayağı yabancı kaynak var aşırı derecede voltaj vermediğiniz sürece bir şey olmaz zaten korkmayın anakartınız ne bu arada?
Asus Prime B450M-K

Yeni konular

Geri
Yukarı