Izmirpark internetten bilet alınarak sinemaya girilebilir mi?

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Bizim yaş 15 ama gitmek istediğimiz film 18 yaş üzeri. İnternetten bilet alsak girebilir miyiz herhangi bir belge isterler mi?

Bizim yaş 15 ama gitmek istediğimiz film 18 yaş üzeri. İnternetten bilet alsak girebilir miyiz herhangi bir belge isterler mi?
Geç oldu biraz ama görevliye bağlı. Geçenlerde sinemaya gittim bilet kontrol eden kimse yoktu. Bugün Suicide Squad filmine gittim, görevli kimlik kontrolü yapıyordu. Küçük gösteriyorsanız kimlik sorabilir. Görevliye kalmış yani.

Geç oldu biraz ama görevliye bağlı. Geçenlerde sinemaya gittim bilet kontrol eden kimse yoktu. Bugün suicide Squad filmine gittim, görevli kimlik kontrolü yapıyordu. Küçük gösteriyorsanız kimlik sorabilir. Görevliye kalmış yani.

Vallahi bizde aynı filme gidicektik yaşlar 18 dedik harbiden de 18 gibi gözüküyoruz ama, sakal bıyık falan var bende sesim de kalın arkadaşım da bayağı boylu kalıplı biri adam kimlik istedi yok deyince de WhatsApp'dan atsınlar dedi, zaten İzmir park oyle bir yer ki o sinemaya temizlikciden başka 5 insan giriyorsa iyi alsan ne olur sanki. Arkadaş bugün internetten 2 tam bilet aldı öğrenci için belge isteniyordu sanırım, şimdi biz ne yapmamiz lazım gorevliye gozükmeden içeriye mi girelim hemen yoksa bir kod belge veya bileti gösterecek miyiz alirlar mi bizi ve almazlarsa para iadesi olurmu?

Vallahi bizde aynı filme gidicektik yaşlar 18 dedik harbiden de 18 gibi gözüküyoruz ama, sakal bıyık falan var bende sesim de kalın arkadaşım da bayağı boylu kalıplı biri adam kimlik istedi yok deyince de WhatsApp'dan atsınlar dedi, zaten İzmir park oyle bir yer ki o sinemaya temizlikciden başka 5 insan giriyorsa iyi alsan ne olur sanki. Arkadaş bugün internetten 2 tam bilet aldı öğrenci için belge isteniyordu sanırım, şimdi biz ne yapmamiz lazım gorevliye gozükmeden içeriye mi girelim hemen yoksa bir kod belge veya bileti gösterecek miyiz alirlar mi bizi ve almazlarsa para iadesi olur mu?

Joker filmine gideceğim zaman yaşım tutmuyordu. Görevli beni almadı bileti iade ettim gişeden. Ben tam anlamadım siz gittiniz mi? Eski gittiğinizden mi bahsediyorsun yoksa.

Joker filmine gideceğim zaman yaşım tutmuyordu. Görevli beni almadı bileti iade ettim gişeden. Ben tam anlamadım siz gittiniz mi? Eski gittiğinizden mi bahsediyorsun yoksa.

Arkadaş 18 yaş desek inanırlar dedi diye gittik giremedik bizde az önce internetten bilet aldık bugün gideceğiz.

Arkadaş 18 yaş desek inanırlar dedi diye gittik giremedik bizde az önce internetten bilet aldık bugün gideceğiz.

Bileti aldığın yerin önemi pek yok. Yine soracaksa sorar. Tavsiyem görevlinin boş olduğu bir anı bekleyip girin. Biz akşam vaktine bilet alıyorduk görevli o zamanlarda çok umursamıyor.

Bileti aldığın yerin önemi pek yok. Yine soracaksa sorar. Tavsiyem görevlinin boş olduğu bir anı bekleyip girin. Biz akşam vaktine bilet alıyorduk görevli o zamanlarda çok umursamıyor.

Yani direk salona girebilir miyiz herhangi bir şey gostermemize gerek yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı