Izoly bilgisayar alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Milyonlarca açılan konu, keşke biraz araştırsaydınız ömrü 1 sene taş çatlasın 2 sene. Mavi ekran PC bile Izoly denen markadan daha iyi öyle diyeyim size.

Bunlar ne biçim tepkiler? Anlayamadım böyle tepki veren şahısları.Kendimin böyle bir konuda sahip olamadığım için böyle bir konu açtığımı belirttim.Ama bazı şahısların yaptığı yorumlar beni etkiledi.Yaptığınız şey çok ayıp bilmemek suç değil öğrenmemek suçtur.Böyle yorum yapanlara diyecek hiç bir şeyim yok.Yardımlarınız için teşekkürler.
Bu ne biçim yanıt?

Özelliklerini atın. Fakat TurboX ve Izoly gibi ATOM Bilişim ürünleri alınmaz. Garanti desen çöp. QP hazır sistem bakın veya PC toplayın.
Tam modelini belirtir misiniz?
Affınıza sığınarak soruyorum,izlediğiniz videoda hangi oyunlara FPS testi yapıldı?
(Kötülemek gibi bir amacım yok)
GTA V,Fortnite,CS:GO ve daha bir çok oyun testi daha.
Özelliklerini atın. Fakat TurboX ve Izoly gibi ATOM Bilişim ürünleri alınmaz. Garanti desen çöp. QP hazır sistem bakın veya PC toplayın.
Garantiyi aradım müşteri hizmetlerini 2 yıl dediler en ufak sorun olursa gönderin dediler bana konuşmaları kayıt ettim.
Arkadaşlar neden almayayım? Performansı çok güzel her şey çok güzel herkes diyor'ki değmez alınmaz vs vs lütfen ama neden lazım bana neden.

GTA V, Fortnite, CS:GO ve daha birçok oyun testi daha.

Garantiyi aradım müşteri hizmetlerini 2 yıl dediler en ufak sorun olursa gönderin dediler bana konuşmaları kayıt ettim.
Arkadaşlar neden almayayım? Performansı çok güzel her şey çok güzel herkes diyor'ki değmez alınmaz vs. Lütfen ama neden lazım bana neden.

DDR3 ve GT730'lu sisteme 3800 lira vermek isterseniz keyfiniz bilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı