Izoly bilgisayar alınır mı?

En azından Lol ile cs.go yu orta da akıcı oynarsın.

İzoly turbox dedin mi kaçıcaksın😁😁😁

Size şöyle söyleyeyim elimde 1 sınıftan kalma PC vardı SSD dışında özellikleri bire bir aynı ilana koydum kimse almadı sonra suriyelinin birine verdim 600TL'ye.
Evet durum bu ne yazık ki kaç senelik parçaları ışıklı kasanın içine koyup i5 diyorlar bilmiyenleri dolandırmaya çalışıyorlar.

i5 560M işlemcili bilgisayar nasıl masaüstü oluyormuş? Orayı çok merak ettim ben şimdi.
Bazı mobil işlemcilerle uyumlu anakartlar varmış.

Örneğin:

Bu videoyu da izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Lorna Shore daha önce mobil Intel işlemcilerin masaüstü bilgisayarlarda çalıştığını duymuştum ve konuya hakimdim. Yine de bir konu sahibinden teyit almak istedim, çok yanlış yazan oluyor çünkü.

Bir de bu tek Izoly'den beklenirdi zaten, adamlar fi tarihinden kalma ucuz işlemcileri masaüstü bilgisayarlara entegre etmek için can atıyorlar. Konu maliyet olunca tabii.

@Lorna Shore daha önce mobil Intel işlemcilerin masaüstü bilgisayarlarda çalıştığını duymuştum ve konuya hakimdim. Yine de bir konu sahibinden teyit almak istedim, çok yanlış yazan oluyor çünkü.

Bir de bu tek Izoly'den beklenirdi zaten, adamlar fi tarihinden kalma ucuz işlemcileri masaüstü bilgisayarlara entegre etmek için can atıyorlar. Konu maliyet olunca tabii.
Casper'da yapıyordu aynı şeyi eskiden.

Geri
Yukarı