Izoly dünyadaki en iyi marka (!)

Aklıma yine bu yorum geldi. :D
1599294324458.png

ETS2 ve GTA 5 Crack hemen Ban atın. (!) ( Nereden anladın derseniz ETS'de x86 yazıyor GTA 5'te ise menü çıkmıyor. İnternete bağlı gözüküyor çıkması lazımdı. )

Ah ah olan sırf çocuğu internet kafelerde dolanmasın, evinde güzelce bilgisayarı ile oynasın gözümün önünde olsun diyen tırnağı ile kazıyarak para kazanmaya çalışıp zar zor bu bilgisayarı alan aile büyüklerine oldu... Dolandırıcı diye ceza vermek gerekir bu satıcılara.

Benim anlamadığım neden kendisi satıyormuş gibi bu kadar övüyor. Açma tuşuna bile "mükemmel hissiyatlı" diyor 🤣 Basıyorsun açılıyor işte abartma yani.

Bir de üzüldüğüm konu insanların bu bilgisayarı internette görüp kullanan insanlar nasıl düşünüyor diye araştırdığında karşısına böyle kişiler çıkacak olması. Yaşı da küçükse direkt kanar.

Hocam Öncelikle Belirtmek İsterim Videodaki Kişi Benim Ve Ne Aldığım Sizi İlgilendirirmi Bunu Hiç Anlamıyorum ben alıyorum siz mi alıyorsunuz anlamadım. bu ayıptır böyle saçma bi konu yok

ya hocam dalgamı geçiyorsun sanane siter alırım ister almam sizi ilgilendirirmi
Ürünü ne yaparsan yap asıl sıkıntı bunu senin gibi bilgisayardan anlamayanlara önermen ve kazıklanma zincirini uzatman.

Adamlar 1.nesil mobil işlemcinin yanına Işıklı kasa veriyor, gaming PC olarak anılıyor.

Geri
Yukarı