Izoly dünyadaki en iyi marka (!)

Canavarıma öyle deme. Baksana oyun testi falan bile var. Bence tam bir F/P canavarı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
“(!)” işareti koymayı unutmuşsunuz galiba. 😀

Almışsa almış bence fazla abartmaya gerek yok.
Zaten alıp almaması kimsenin umrunda değil. İstediği bilgisayarı alabilir ama alıp daha iyileri varken bunu çok iyi bir bilgisayar gibi önermesi. Sanki daha iyisi yokmuş gibi. Bu videoya kananlarda bu bilgisayarı alıp ileride pişman oluyorlar.

Zaten alıp almaması kimsenin umrunda değil. İstediği bilgisayarı alabilir ama alıp daha iyileri varken bunu çok iyi bir bilgisayar gibi önermesi. Sanki daha iyisi yokmuş gibi. Bu videoya kananlarda bu bilgisayarı alıp ileride pişman oluyorlar.
6,000 TL'ye sağlam sistem toplayan birisine "kazık yemiş sjsjsj" demelerini de eklemek lazım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    38,2 KB · Görüntüleme: 84
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linki böyle paylaşabiliyor muyuz bilmiyorum ama arkadaş cidden almış ya. İnanmak istemiyordum bu forumda daha önceden de böyle bir arkadaşa bakmıştık da bunu görünce acayip üzüldüm. Hayır çocuğa değil, kandırdığı çocuklara. Yorumlara baktım ciddi ciddi 600 tane yorum falan bende bu bilgisayardan alacağım falan yazıyordu. Tabii ben durur muyum? Hemen cevap yazdım okuyan okudu okumayana geçmiş olsun. Hayır cidden hiç mi sülalenizde bilgisayardan anlayan birisi yok. Kendin cahilsin diğer çocukları da aklını çelmeye çalışıyorsun. Yazık.

Hocam her gördüğümde yazıyorum YouTube'da ama köyün delisi misali linç yiyiyorum.

Geri
Yukarı