Izoly i5-3470 ve RX 550 sistem darboğaz yapar mı?

• Konuyu başlatan yasuf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 11B
500 GB'lik bir harici diskim ve 240'lık bir SSD var ancak harici bana sorun çıkartıp duruyor. Isınıyor mu başka bir şey mi söylerseniz sevinirim. Arkadaşım darboğaz deyip duruyor onu da açıklarsanız sevinirim.

İzoly N12x İ5-3470 8GB 240SSD 500GB RX550 4GB 22"Oyun Bilgisayarı Fiyatları ve Özellikleri link bu ancak buradaki ürün değişmiş, RAM D2 D3 4 4 8 GB onun harici her şey aynı galiba.

Burada neden alınmayacağını belirtmiş arkadaş.

izoly-n12x-i5-3470-8gb-240ssd-500gb-rx550-4gb-22oyun-bilgisayari__1221297892919412.jpg

Hala iyi işlemci ama burada kast ettiğim bu kadar para verip de eski işlemci alınmaz işlemciyi geçtim RX 550 var bu da yetmezmiş gibi PSU'da ya Everest'ya Hadron tam bir C4.
Orası öyle hocam zaten yazdım bunun yerine don, atlet al daha iyi diye :) C4'e 3600 TL vermek yerine gerçekten diyorum don, atlet al en azından ölmezsin ve kar edersin.

Arkadaşlar iyi diyorsunuz da alalı 3 ayı geçiyor herkes aynı fikirde oluşu şaşırttı beni markaya neden böyle tepkilisiniz benim bütçem o zaman 3000 TL idi ve aldım o zaman dolar azdı biraz dayıma sordum PC hocası o bir iki yere bakmış bunu bulmuş marka tepkinizi hala çözemedim para tuzağı diyorsunuz ben daha bir küsur buldum oda HDD neden bu tepki anlamadım ama ben memnunum çünkü yapabileceklerim sınırlı Call of Duty Black Ops 4 benim Max yapabileceğim kulana bileceğim sistem? Hala bunu yazarken çözemedim basit para tuzakları mı sorun?

Arkadaşlar iyi diyorsunuz da alalı 3 ayı geçiyor herkes aynı fikirde oluşu şaşırttı beni markaya neden böyle tepkilisiniz benim bütçem o zaman 3000 TL idi ve aldım o zaman dolar azdı biraz dayıma sordum PC hocası o bir iki yere bakmış bunu bulmuş marka tepkinizi hala çözemedim para tuzağı diyorsunuz ben daha bir küsur buldum oda HDD neden bu tepki anlamadım ama ben memnunum çünkü yapabileceklerim sınırlı Call of Duty Black Ops 4 benim Max yapabileceğim kulana bileceğim sistem? Hala bunu yazarken çözemedim basit para tuzakları mı sorun?

İşlemci 10 yıllık 10. @Recep Baltaş benden daha iyi anlatacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı