Izoly i5 4590 alınır mı?

Almanı tavsiye etmem işlemci çok eski bir işlemci ve performanslı değil onun yerine o fiyat bandında hazır sisteme bakılabilir.

İşlemci olarak daha güncel daha performanslı bir işlemcisi olan sistemlere bak yanında gelen malzemelere kanma çünkü anakart çok eski bir anakart DDR3 RAM'lere sahip günümüz için DDR4 RAM'lere sahip bir anakart olması iyi olur.

Izoly bilgisayar alınır mı?
Öğrenciyim yazılımla uğraşıyorum arada oyun da oynarım. Acaba bu bilgisayarı alıp kendim de sonradan yavaştan yavaştan parçalarını değiştirsem olur mu? Mesela aldıktan sonra işlemciyi değiştirme gibi.

Bilgisayar bu
Alınmaz.

Stok sayısına baktım 300 den fazla alacak olan varsa alsın baya güzel sistem.

Stokda çok galiba hocam haziran sonuna kadar durur gibi bu sistem.
Ama Frisby PSU o kadar iyi değildi sanırım, bir de 512 gb SSD yetmez. O her türlü SSD ile 1 2K daha ekle zaten kargo parası da neymiş öyle.

Izoly bilgisayar alınır mı?
Öğrenciyim yazılımla uğraşıyorum arada oyun da oynarım. Acaba bu bilgisayarı alıp kendim de sonradan yavaştan yavaştan parçalarını değiştirsem olur mu? Mesela aldıktan sonra işlemciyi değiştirme gibi.

Bilgisayar bu
Ben Azerbaycanda 20k tl sizin parayla. Aynı bu sistem ama İ3 12100 işlemciyle 75hz monitor VA aldım. Ekran kartını falan üstelik TR den sipariş verdim normalde burdan alsam E.K 25k tutardı bu ne yaw Türkiyede 20k ya rtx 4060 bile ala bilirdim. 😭😒

Geri
Yukarı