Izoly Legend vs Izoly N12X

abt2009

Decapat
Daha fazla  
İkisinden birini karneden alacağım inşallah, ama herkes kötü veya işlemcisi eski diyor. Bende bunu biliyorum. Ben sadece Valorant ve Minecraft oynayacağım. Izoly Legend i3 10100F RX550 4 GB 8 GB RAM 240 SSD. Izoly N12X i5 3470 RX550 4 GB 8 GB RAM 500+240 GB SSD. Izoly almak durumundayım çünkü bütçem az. Peki alacaksam hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir miktar bütçeyi aşarsan güzel bir sistem alabilirsin.

Monitör bu;

Kasa da bu.

Mouse ve klavyeyi ucuz tuttum, sistem daha önemli. Bu sebeple bunları ucuz al, sonra daha iyi alırsın.

Klavye bu.

Mouse da bu.

Monitör bu;

Kasa da bu.

Mouse ve klavyeyi ucuz tuttum, sistem daha önemli. Bu sebeple bunları ucuz al, sonra daha iyi alırsın.

Klavye bu.

Mouse da bu.
Hepsiburada üzerinden alması gerekiyormuş.

Gamegaraj ya da teknobiyotikten alırım o zaman ama Hepsiburada daha çok güven veriyor bana
@BerkayZ87 attığı pollux 3t-10 ve yanına istediğin klavye mouse kulaklık alabilirsin. Monitör olarak da bunu alabilirsin. Amazon internet alışverişi için en iyi site.

Gamegaraj ya da teknobiyotikten alırım o zaman ama Hepsiburada daha çok güven veriyor bana
Yukarıya attığım Gamegaraj sistemi öneririm. Eğer Hepsiburada'dan alırsan çok aşıyor bütçeni.

1612287823963.png

1612287834420.png

1612287857365.png

Monitör bu;

Kasa da bu.

Klavye bu.

Mouse da bu.
Bu sistemi öneririm.

Geri
Yukarı