Izoly PSU patlamasını garanti karşılar mı?

Denizzz0

Decapat
Daha fazla  
Oyun oynarken bir anda PSU patladı anakartım.
3200MHz'ye kadar RAM hızı destekliyor ben RAM'leri 2933MHz de kullanıyorum MSI Afterburner kullanıyorum ama hiçbir şekilde hız aşırtmadım sadece fan hızı için kullanıyorum. Patladığı an elektrikler de gitmedi anlamsızca patladı. Bu durumu garanti karşılar mı? Marka: Izoly.

Oyun oynarken bir anda PSU patladı anakartım.
3200MHz'ye kadar RAM hızı destekliyor ben RAM'leri 2933MHz de kullanıyorum MSI Afterburner kullanıyorum ama hiçbir şekilde hız aşırtmadım sadece fan hızı için kullanıyorum. Patladığı an elektrikler de gitmedi anlamsızca patladı. Bu durumu garanti karşılar mı? Marka: Izoly.
Hiç sanmıyorum ama şansınızı deneyin.
Keşke o markadan almasaydınız hem çok kazık hem de çok kalitesiz mallar satıyorlar.

Bende de Izoly kasa vardı. İçinde bulunan bütün parçaları kendim almıştım ama dış demiri Izoly'idi. İçinde 500W Izoly PSU'da vardı. O PSU yüzünden ekran kartım da CW sorunu olmuştu. Daha sonradan Zalman ZM500 aldım CW geçti. Allah'tan patlamadan değişmişim.

Edit: Karşılayacaklarını sanmıyorum.

Bi'zahmet karşılasınlar, ayrıca bileşenleri kafalarına göre ekleyip çıkartabiliyorlar. Ne yapacakları belli olmaz.

1626621307860.png

Adamlar bu kadar dandik parçalar koyuyor ise ister patlasın ister çatlasın umurlarında olmaz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı