Izoly S400 SSD alınır mı?

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bütçem çok kısıtlı ve bilgisayarım eski sizce bu SSD alınır mı? Bilgisayarıma taktığım zaman hız farkı olur mu? Kullanıcı yorumlarında herkes çok memnun olduğunu söylemiş.

Okay bro sağol pny yada patriot alacağım
Patriotun yüzüne bakma.
Bu liste de bir fikir verebilir.
@hakan yaeger

Patriotun yüzüne bakma.
Bu liste de bir fikir verebilir.
@hakan yaeger
Dostum patriot da bu listede demekki iyi bir marka olmuşki koymuşlar bu listeye😊

Dostum patriot da bu listede demekki iyi bir marka olmuşki koymuşlar bu listeye😊
Patriot P210 da listede ve sadece depolama amaçlı kullanılmalı diyor.
İkinci bir husus ise QLC NAND kullanılması
QLC NANDlar sadece depolama amacında güzel sonuçlar gösteriyor, sağlıkları hızlı düşüyor günlük kullanımda.
Ve listede her SSD'nin alfabetik olarak bi notlandırılması da var (A-, B+, D- gibi)

Patriot P210 da listede ve sadece depolama amaçlı kullanılmalı diyor.
İkinci bir husus ise QLC NAND kullanılması
QLC NANDlar sadece depolama amacında güzel sonuçlar gösteriyor, sağlıkları hızlı düşüyor günlük kullanımda.
Ve listede her SSD'nin alfabetik olarak bi notlandırılması da var (A-, B+, D- gibi)
Dostum dediğim gibi bütçe olsa samsung alacam ana patriot , adata ve pny markaları alanında en iyi markalar f/p olarak gönül isterdi gidip 970 evo alayım ama para yokki🥲

Dostum dediğim gibi bütçe olsa samsung alacam ana patriot , adata ve pny markaları alanında en iyi markalar f/p olarak gönül isterdi gidip 970 evo alayım ama para yokki🥲
Hocam anlıyorum yanlış anlamayın ama bakın o üç diskten PNY hariç birini alırsanız uzun vadeye kalmaz kısa vadede 300tlyi çöpe sallamış olursunuz.
Para muhabbetini geçiyor bu durum çünkü sizinki parayı çöpe atmaya dönüşmek üzere.
PNY olanını arayın, en sağlıklısı bu olur :)

Hocam anlıyorum yanlış anlamayın ama bakın o üç diskten PNY hariç birini alırsanız uzun vadeye kalmaz kısa vadede 300tlyi çöpe sallamış olursunuz.
Para muhabbetini geçiyor bu durum çünkü sizinki parayı çöpe atmaya dönüşmek üzere.
PNY olanını arayın, en sağlıklısı bu olur :)
Pny varsa onu alırım artık

Yeni konular

Geri
Yukarı