Izoly Shadow kasaya ek fan ilavesi yapılmalı mı?

Cid_Kagenou

Picopat
Daha fazla  
Izoly H61 anakart.
Izoly Shadow kasa.
Sizce ekstra olarak fan ilave etmeli miyim? egzoz fanına elimi tuttuğum zaman sıcak havanın fazla geldiğini düşünüyorum. stres test yapmadım ve nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• SAVE_20240328_195231.jpg
    SAVE_20240328_195231.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 15
Camın üstündeki filmi sökmemişsin, ön fanları kontrol et sadece ışık yanıyor ve çalışmıyor olabilir veya fan hızları düşük olabilir, güzel bir fan ile değişmek ve fazladan eklemek daha iyi olacaktır, ayrıca mesh kasa olması daha serin olmasını sağlayacaktır :)

Camın üstündeki filmi sökmemişsin, ön fanları kontrol et sadece ışık yanıyor ve çalışmıyor olabilir veya fan hızları düşük olabilir, güzel bir fan ile değişmek ve fazladan eklemek daha iyi olacaktır :)

Filmi sökmememin sebebi odam tozlu, kötü durduğu zaman çıkaracağım. Sence nereye ve hangi markadan fan takmalıyım önerin var mı?

Benden size daha kıymetli bir tavsiye, kasanın arka kısmı ile duvar arasında en azından 10cm boşluk bırakın ve öyle test yapın. Arka fan havayı daha etkili tahliye edecektir.

Oyun oynarken ekran kartı ve işlemci sıcaklığı 80 dereceyi geçmiyorsa, mevcut şartlarda hava akışı yeterli anlamına geliyor. İyileştirmek istiyorsanız ön 2 ve arka fanı değiştirebilirsiniz. Benim önerim 60CFM ve üzeri model tercih etmeniz olur. Markadan çok CFM önemli.

Benim önerim direkt İzoly'den kurtulun...

Şu an.

Benden size daha kıymetli bir tavsiye, kasanın arka kısmı ile duvar arasında en azından 10cm boşluk bırakın ve öyle test yapın. Arka fan havayı daha etkili tahliye edecektir.

Oyun oynarken ekran kartı ve işlemci sıcaklığı 80 dereceyi geçmiyorsa, mevcut şartlarda hava akışı yeterli anlamına geliyor. İyileştirmek istiyorsanız ön 2 ve arka fanı değiştirebilirsiniz. Benim önerim 60CFM ve üzeri model tercih etmeniz olur. Markadan çok CFM önemli.

Benim önerim direkt Izoly'den kurtulun...

Şu an CS2 oynuyorum 60-70 derece civarı dediklerini uygulayacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı