Izoly SSD iyi mi?

Bu SSD'nin donanımı hakkında bir bilgi verebilecek misiniz? Ya da büyük kanallar tarafından yapılmış bir incelemesini atabilecek misiniz? Çin'de merdiven altında üretilip marka basmışlar. İçindeki kontrolcü SM2258XT'den bile kötüdür. İlk elektrik kesintisinde bozulacak fason ürüne para verilmez.
Evet, hatta Trendyol üzerinde o tanıtım videosunu izlediğimizde bile videoda SSD'nin üzerinde İzoly değil ASBOARD yazıyor :D

Bu SSD'nin donanımı hakkında bir bilgi verebilecek misiniz? Ya da büyük kanallar tarafından yapılmış bir incelemesini atabilecek misiniz? Çin'de merdiven altında üretilip marka basmışlar. İçindeki kontrolcü SM2258XT'den bile kötüdür. İlk elektrik kesintisinde bozulacak fason ürüne para verilmez.
Kendim kullandım hocam. Everest'in 250-300w psuları ile kullanmıştım yanlış hatırlamıyorsam. Dış kasam da Izoly idi. Uzatma kablosunda sorun olduğu için ara ara elektrik de kesiliyordu. Hiçbir sorun yaşamadım. Türevi SSDler de kullandım bu arada. Uygun fiyata kimse EVO SSD falan vermiyor. Dediğim gibi uygun fiyatta şu anda, en ucuz 256gb SSDlerden bir tanesi. Bana kalırsa alınır. Ben sorun yaşamadım. Trendyol puanı da fena değil. Aynı fiyatta daha iyi bir şey önerebiliyorsanız ne güzel, arkadaşa yardımcı olmuş olursunuz. Herkes kendi deneyimini, bilgisini paylaşıyor sonuçta. Ben kullandım. Elektrik de kesildi, bir bilgisayardan çıkarıp farklı bilgisayara da taktım hatta onlarca kez. Kendi bilgisayarlarım arasında sürekli değiştirdim, diskinde sorun olduğunu düşündüğüm kuzenimin bilgisayarına da taktım. Yolda elimde de taşıdım, hiç düşürmedim ve bir sorun da yaşamadım.

Geri
Yukarı