Izoly SSD iyi mi?

Arkadaşlar neye göre kötü olduğunu belirtmiş bilmiyorum ama test sonuçları gayet normal. Eğer fiyat bandını belirtirseniz o fiyat bandındaki daha iyi bileşenleri üyeler zaten önerecektir. Izoly markası uygun fiyatlı ürünler üreten bir firma. Güveneceğim ilk firma olmazdı açıkçası ancak bu tabii ki bir sorun çıkaracağı anlamına gelmiyor. Eğer uygun bir fiyatla aldıysanız iade etmenizi gerektirecek bir durum yok.

Elektronik ürünlerde geçmiyor.

Geçiyor.

Kanun Numarası : 6502

Kabul Tarihi : 7/11/2013

Yayımlandığı Resmî Gazete : Tarih : 28/11/2013 Sayı : 28835

Madde 5: Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir.

Hijyen açısından tehlikeli ürünler geçerli değildir. İç çamaşır gibi.

Geçiyor.

Kanun numarası: 6502.

Kabul tarihi: 7/11/2013

Yayımlandığı resmî gazete: Tarih: 28/11/2013 sayı: 28835.

Madde 5: Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir.

Eski bu ya bugün iade etmeyi denedim elektronik ürünü kabul etmedi Trendyol elektronik ürünlerde geçmiyor.

Arkadaşlar neye göre kötü olduğunu belirtmiş bilmiyorum ama test sonuçları gayet normal. Eğer fiyat bandını belirtirseniz o fiyat bandındaki daha iyi bileşenleri üyeler zaten önerecektir.

Bu SSD'nin donanımı hakkında bir bilgi verebilecek misiniz? Ya da büyük kanallar tarafından yapılmış bir incelemesini atabilecek misiniz? Çin'de merdiven altında üretilip marka basmışlar. İçindeki kontrolcü SM2258XT'den bile kötüdür. İlk elektrik kesintisinde bozulacak fason ürüne para verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı