İzoly'den i3-10100F bilgisayar toplanır mı?

İzoly ve Turbox gibi markalar güvenilir değil. Zaman içinde çok fazla kötü örnek çıkardılar ortaya.

Aşağıdaki cihazı RX 560 ile güncellediğinde yine 3500 TL altı bir tutara denk geliyor. Hem daha performanslı hem de daha güvenilir.

Birkaç foruma baktığım zaman İzoly adlı sitenin 1. Nesil i7 koyup insanlara sattığını vs okudum ki bunu ben de fark ettim ama benim almak istediğim bilgisayar içerisinde i3 10100F+8 GB RAM+4 GB RX 550 bulunmakta. Anakart vs o kısımları pek anlamıyorum. Bütçem max 3500 TL.
Linki de bırakıyorum
Şu anda net bir öneri yapamayacağım ama diyeceğim tek şey var İZOLY VE TURBOX ALMAYIN ALDIRTMAYIN.

Anakart, ekran kartı ne belli değil. (Marka olarak.) Büyük ihtimalle kendilerinin merdiven altı basımları. SSD kendilerinin ve kötüdür büyük ihtimalle. PSU zaten C4. Kesinlikle almayın, biraz daha koyup Pollux 3T-10 almaya çalışın. Alamıyorsanız konu açın size yardımcı olurlar.

Birkaç foruma baktığım zaman Izoly adlı sitenin 1. nesil i7 koyup insanlara sattığını vs okudum ki bunu ben de fark ettim ama benim almak istediğim bilgisayar içerisinde i3 10100F+8 GB ram+4 GB RX 550 bulunmakta. Anakart vs o kısımları pek anlamıyorum. Bütçem Max 3500 TL.
Linki de bırakıyorum.

Tirbox uzaly ve drogos GameGaraj'a bile mağlup olur.
RX 560 4 GB.
Pioneer SSD.

Birkaç foruma baktığım zaman İzoly adlı sitenin 1. Nesil i7 koyup insanlara sattığını vs okudum ki bunu ben de fark ettim ama benim almak istediğim bilgisayar içerisinde i3 10100F+8 GB RAM+4 GB RX 550 bulunmakta. Anakart vs o kısımları pek anlamıyorum. Bütçem max 3500 TL.
Linki de bırakıyorum
Her şeyi geçtim, 3500 TL ye RX 550 olmaz. En az RX 560 olması gerektiğini düşünüyor ve diğer hazır sistemlerde de görüyorum. Bunu bir sistem önerisi olarak algılamayın, sadece durumu söylüyorum. Ayrıca bahsettiğiniz marka İzoly, ya PSU dandiktir, ya da başka bir şeyi vardır ama illaki vardır. O bilgisayarlara her an her şey olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı