J5 2016 stock ROM atılmıyor

Xilared

Hectopat
Daha fazla  
J5 2016 (J510FQ) telefonum var ve ben buna önceden Custom ROM yükledim TWRP ile. Şimdi ise Turkey Stock ROM'a geçeceğim. Telefonun son sürümü 7.1.1 ama ben eski sürümüne yani 6.0.1'e geçeceğim. Elimdeki Stock 6.0.1 ROM'u Odin'de AP'a yazdırdım fakat Start'a bastıktan sonra FAIL veriyor. Bir sürü ROM denedim ama olmuyor. Hepsi aynı. Ne yapmam lazım?

Öncelikle USB portunu değiştirerek deneyin.
Farklı Odin sürümü indirip deneyin.
Samsung USB Driverını kaldırıp tekrar yükleyin.
Odin dosyasını RAR'dan çıkarıp öyle deneyin.
Masaüstünden farklı bir yere çıkarın RAR'ı.

Öncelikle USB portunu değiştirerek deneyin.
Farklı Odin sürümü indirip deneyin.
Samsung USB Driverını kaldırıp tekrar yükleyin.
Odin dosyasını RAR'dan çıkarıp öyle deneyin.
Masaüstünden farklı bir yere çıkarın RAR'ı.
Yine aynı hata

Screenshot_2.png

Telefonda Sağ üst köşede ise "SW REV CHECK FAIL : [about]Fused 3 > Binary 1" yazıyor.

Samsung'larda en güncel ROM'u atmanız gerekiyor diye biliyorum yoksa hata verir.
Büyük ihtimal ile bu sebepten dolayı atamıyorsunuz.

Cihazınızın en güncel romu burada.

Samsung'larda en güncel ROM'u atmanız gerekiyor diye biliyorum yoksa hata verir.
Büyük ihtimal ile bu sebepten dolayı atamıyorsunuz.

Cihazınızın en güncel romu burada.
Hocam bir de şöyle bir şey var. ROM'u indirdim ama çıkaramıyorum zip'den. Hata veriyor. Telefonda denedim yine hata verdi.

Bir de MD5 soyasından. Ikartıp tar dosyasını deneyin.

Vede ayrıca Samsung telefona eski sürümü yüklenmiyor ben J700F telefonuma eski Android 5.1 denemiştim hata veriyor uyumsuz yapıyor telefonu.

Sadece en yeni ROM'u detseklyior eğer siz. MD5 dosyasını açamadıysanız ben size dosyasını Drive ile paylaşırım.

Bu sefer samfrew ile deneyin indirmeyi SM-J510FQ | Samsung Galaxy J5 ⑥ | Firmware Download for Turkey | PDA: J510FQXXU2AQI1 | CSC: J510FQTUR2AQI1 | MODEM: J510FQXXU2AQE1 — Samfrew.com .

Son düzenleme:

Geri
Yukarı