J6+ için root dosyası

SHABBAROS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
J6 + için root dosyası lazım andorid 10 sürümünü kullanıyorum. Bulup atana şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar üzerinden kingo root ile bl kilidini açmadan da oluyordu. Yanlış hatırlamıyorsam.

Bilgisayar üzerinden kingo root ile BL kilidini açmadan da oluyordu. Yanlış hatırlamıyorsam.

Bu eski Android sürümlerinde oluyor maalesef Android 8'den sonra stock ROM lazım üstüne BL kilidinin açık olması lazım.
J6 + için root dosyası lazım andorid 10 sürümünü kullanıyorum. Bulup atana şimdiden teşekkürler.

Root ile ne yapacaksın ona göre başka şeyler düşünebiliriz.
Root atma işleminde telefonun brick olma durumu var bir de.

Bu eski Android sürümlerinde oluyor maalesef Android 8'den sonra stock ROM lazım üstüne BL kilidinin açık olması lazım.

İşlemler düzgün yapılırsa brick olma durumu çok çok az.

Bl kilidi açık mı?
nasıl anlarım bunu

Bu telefon fazla yavaş 3gb ramin yanına 1.4 ghz işlemci koymuşlar klavyedeyken hatta üst bildirim ekranını kaydırırken bile kasma yapıyor overclock yapıcam veya andorıd 8.1 e düşürücem ki 8.1 stock rom bulamıyorum j6+ için dert bu samsung
Odin ile TWRP atmanız lazım gsmturkey.net de konu açmanız daha faydalı olur.

Hmmm onu da deneyelim bakalım :(
gsm turkeyde kayıt alınmıyormuş hesabı olan varsa benim yerime yazabilirmi :/
Hala ne root ne TWRP ne bir şey dosyası var. Keşke yazılım öğrenseydim :(. Kendi rootumu yapardım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı