J6 Plus için root dosyası

SHABBAROS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Selam 1 haftadır bulamadım j6Plus için (J610F) root dosyası bulamıyorum sizin bildiğiniz site veya daha önce kullanan bilgisayarında dosya kalan varsa atabilir mi?
TWRP ve root dosyası lazım Android 10 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kullanıyorum TWRP kurarsan stok sistem açılmayacaktır haliyle. ROOT içinde TWRP lazım. Kısaca ilk TWRP kurup, custom ROM kurmanız gerek ve öyle ROOT atmanız gerek. Stok ROM ile ROOT aynı anda çalışmıyor. Hem Stock ROM arayüzlü ROOT'lu custom ROM var yalnız berbat ötesi kasıyor. Sana önerim TWRP kurup Custom ROM kurman neden çünkü telefon normalde 1.4 GHZ stok ROM'larda neden bilmiyorum ne yaparsan yap 1 GHZ'de çalışacaktır. Custom ROM'lar 1.4 GHZ. Telefonun garantisi yoksa LineageOS kur. LineageOS 17.1 var fakat parmak izi çalışmıyor Android 10 tabanlı sistemlerde. 9 atıp kurman lazım. LineageOS 18 çıkacak bende bekliyorum eğer garantisi yoksa telefonun sizede haber verebilirim. TWRP kurup LineageOS 18 ve Magisk kurarsınız. Telefon hem aşırı akıcı olur hemde ROOT'lu. Ama şuanlık maalesef stok ROM TWRP için uygun değil.

Bende kullanıyorum TWRP kurarsan stok sistem açılmayacaktır haliyle. Root içinde TWRP lazım. Kısaca ilk TWRP kurup, Custom ROM kurmanız gerek ve öyle root atmanız gerek. Stok ROM ile root aynı anda çalışmıyor. Hem stock ROM arayüzlü Root'lu Custom ROM var yalnız berbat ötesi kasıyor. Sana önerim TWRP kurup Custom ROM kurman neden çünkü telefon normalde 1.4 GHz stok ROM'larda neden bilmiyorum ne yaparsan yap 1 GHz'de çalışacaktır. Custom ROM'lar 1.4 GHz. Telefonun garantisi yoksa LineageOS kur. LineageOS 17.1 var fakat parmak izi çalışmıyor Android 10 tabanlı sistemlerde. 9 atıp kurman lazım. LineageOS 18 çıkacak bende bekliyorum eğer garantisi yoksa telefonun size de haber verebilirim. TWRP kurup LineageOS 18 ve Magisk kurarsınız. Telefon hem aşırı akıcı olur hem de Root'lu. Ama şu anlık maalesef stok ROM TWRP için uygun değil.

Kankam öncelikle ilğilendiğin için çok sağ ol bana da haber verebilirsin Instagram veya buradan fark etmez bende bekleyeceğim bugün Xiaomi'nın bir modelini kullandım arkadaştan lanet olsun geri kendi telefonumu elime aldım hayattan soğudum resmen neyse bana da haber verebılırsın iyi olur :) :) insta: tekinunl.

Geri
Yukarı