J7 Core ile hangi oyunları oynayabilirim?

bilalizgix

Centipat
Merhaba arkadaşlar, J7 Core almayı düşünüyorum hangi oyunları oynarım bu telefonda? Kullanan arkadaşlar tavsiye ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim telefon alacaksan paranı biriktir. Almışken en iyisini al. J serisini oyun için önermiyorum.

Arkadaşlar sizi rahatsız ediyorum ama benim en çok almak istediğim cihaz LG G4 ama anakartı yanıyormuş veya bootloop oluyormuş alırsam benimkide öyle olurmu ?
LG'nin G serisinin her modelinde kronik bir sorun çıkıyordu ve düzeltmek adına hiçbir şey yapmadılar. Ayrıca 4 sene önce çıkmış bir telefonu niye istiyorsunuz? Bütçenizi belirtirseniz size düşündüğünüz telefonlardan çok daha iyi öneriler yapılacaktır.

LG'nin G serisinin her modelinde kronik bir sorun çıkıyordu ve düzeltmek adına hiçbir şey yapmadılar. Ayrıca 4 sene önce çıkmış bir telefonu niye istiyorsunuz? Bütçenizi belirtirseniz size düşündüğünüz telefonlardan çok daha iyi öneriler yapılacaktır.
750 tl ye aldığım alcatel idol 4 telefonun sadece yanda boyası kalkmış onu satıp ve üstüne 200 tl para koyarak yeni bir telefon alacağım bütçem bu yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı