Custom ROM J7 Prime 2 Custom ROM kurabilen var mı?

sucuk adam

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. J7 Prime 2 için 2.5 aydır Custom ROM arıyorum ama hiçbiri çalışmıyor birçok Telegram gruplarına girdim bütün linkler bozuk çıktı Custom ROM'u derleyeyim diyorum. Cihazın kaynak kodlarını bulamıyorum. Artık elimden bir şey gelmiyor eğer daha önceden kuran varsa hangi ROM'u kurduğunu hakkında bilgi verebilir mi forumda bir kişi daha bu konu hakkında konu açmıştı ona da sormak istiyorum. Custom ROM'u kurabildin mi?
@Bulut1111

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. J7 Prime 2 için 2.5 aydır Custom ROM arıyorum ama hiçbiri çalışmıyor birçok Telegram gruplarına girdim bütün linkler bozuk çıktı Custom ROM'u derleyeyim diyorum. Cihazın kaynak kodlarını bulamıyorum. Artık elimden bir şey gelmiyor eğer daha önceden kuran varsa hangi ROM'u kurduğunu hakkında bilgi verebilir mi forumda bir kişi daha bu konu hakkında konu açmıştı ona da sormak istiyorum. Custom ROM'u kurabildin mi?
@Bulut1111

J7 Prime kodu nedir hocam, yanlış ROM kurmuş olabilir misin, bazı modelerde aynı isimle ama farklı işlemcilerle piyasa sürülüyor. Exynos ve Snapdragon seçeneği sunabiliyor Samsung.

J7 Prime kodu nedir hocam, yanlış ROM kurmuş olabilir misin, bazı modelerde aynı isimle ama farklı işlemcilerle piyasa sürülüyor. Exynos ve Snapdragon seçeneği sunabiliyor Samsung.

Bahsettiğim gibi işlemcileri ve görünüşleri aynı olsa da J7 Prime ile J7 Prime 2 farklı cihazlar birisi G610F iken birisi G611F J7 Prime 2. aslında ON7 Prime'nin birebir aynısı hatta kod adları bile ama sanırım irternette birkaç kişi J7 Prime'nin ROM'unu kullanarak flashlamayı başarabilmiş ama hiçbirine bir türlü ulaşamadım. J7 Prime LineageOS 18.1 denemiştim dosyayı flashlamıştı ama boot edemedim son çare olarak eğer cevap verirse @Bulut1111'e sormak istiyorum çünkü daha önce birçok konu açmış ve herhangi bir Custom ROM kurabilmişmi merak ediyorum.

@Bulut1111

Hocam kuracaktım normalde güç tuşum bozum diye kuramadım arka kapağı açıp halledim o tuşu derken ses açma kapama tuşunun Flex kablosu koptu ondan atamadım yaptırmadımda hala ses açma kapamayı.

Benim bulduğum Custom ROM'ların linkleri çalışıyordu en son. Ama kuramadım tuşlardan dolayı.

Hocam kuracaktım normalde güç tuşum bozum diye kuramadım arka kapağı açıp halledim o tuşu derken ses açma kapama tuşunun Flex kablosu koptu ondan atamadım yaptırmadımda hala ses açma kapamayı.

Benim bulduğum Custom ROM'ların linkleri çalışıyordu en son. Ama kuramadım tuşlardan dolayı.

Şu an linkleri çalışıyorsa paylaşır mısın bizimle şu an telefonumun ekranı gitti ama belki lazım olur

hala çalışıyormu linkleri bi fikrim yok bunlar vardı bana önerilenler ama h20 öneriliyodu daha çok

Hala çalışıyor mu linkleri bir fikrim yok bunlar vardı bana önerilenler ama H20 öneriliyordu daha çok

2-3 tanesini denedim hiçbiri boot etmedi One ROM şansıma boot etti ancak başka ROM'ları denemek istediğim zaman ve tekrar One ROM'u flashladığım zaman hiçbir şekilde boot etmiyor sorun ROM'larda değil de recovery de olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı