J7 Prime 2 root sonrası sürekli yeniden başlıyor

Hocalarım, tekrar yapıp kurdum telefonu, teşekkür ederim.
Son bir ricam, root için beni yönlendirebilir misiniz?

Hocam ben daha düz J7 Prime'a root ya da TWRP atmayı beceremedim siz nasıl başardınız?

İsteyince oluyor hocam.
Böyle güzel mi güzel bir forumda, böyle güzel mi güzel insanlardan yardım alarak yaptım hocam.

Hocalarım, tekrar yapıp kurdum telefonu, teşekkür ederim.
Son bir ricam, root için beni yönlendirebilir misiniz?

İsteyince oluyor hocam
Ben de çok istedim hatta çok denedim ama telefon hiçbir şekilde kabul etmiyor. Çok aşırı eminim doğru dosyayı indirdiğime ama inadı inat kabul etmedi hiçbir şekilde. Odin "PASS!" demesine rağmen hep stok recovery açılıyor sanki hiçbir eylemde bulunmamışım gibi.

Ben de çok istedim hatta çok denedim ama telefon hiçbir şekilde kabul etmiyor. Çok aşırı eminim doğru dosyayı indirdiğime ama inadı inat kabul etmedi hiçbir şekilde. Odin "Pass!" demesine rağmen hep stok recovery açılıyor sanki hiçbir eylemde bulunmamışım gibi.

Elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım hocam konu açarsanız, eminim ki diğer hocalarım da size yardımcı olacaklardır.

Elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım hocam konu açarsanız, eminim ki diğer hocalarım da size yardımcı olacaklardır.
Hocam aslında denemek istiyorum ama elimdeki tek telefon da bu. Yeni aldığımda denemeyi çok istiyorum. Ama şu an bir aksilik çıkar da brick olursa telefonsuz kalabilirim ki bunu da istemiyorum hiç. Atabilseydim Resurrection Remix OS denemek istiyordum.

Hocam aslında denemek istiyorum ama elimdeki tek telefon da bu. Yeni aldığımda denemeyi çok istiyorum. Ama şu an bir aksilik çıkar da brick olursa telefonsuz kalabilirim ki bunu da istemiyorum hiç. Atabilseydim Resurrection Remix OS denemek istiyordum.
Korkuyorsanız yapmayın hocam, telefonsuz kalmak iyi bir şey değil.

Korkuyorsanız yapmayın hocam, telefonsuz kalmak iyi bir şey değil.
Evet hocam. Ne yazık ki internetteki tüm rehberler hep 2017-2018 yılından kalma. Hiç kimse üstünde durmamış bile. Hatta rehberleri hazırlayanlar artık bu cihaza sahip olmadıklarını söylüyorlar. Sanırsınız yıl geçtiğinde cihaz bir anda ellerinden buharlaşıyor. Komik durum.
Daha komiği ise bu cihaz çokça satıldı. Halbuki ilgilenebilecek bir sürü kişi çıkabilirdi bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı