Root sonrası Note 2 telefon sürekli yeniden başlıyor

ErenTalha98

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Samsung Note 2 telefona (daha önce root atılmış) tekrar root attım sonrasında Root'u kaldirmama rağmen telefon sürekli kendini yeniden başlatmaya devam ediyor. Şu an bulunduğum yerde bilgisayar da yok. Ne yapmaliyim?

Telefon ya Bootloop'a girdi ya da boot dosyası zarar gördü. Bilgisayar olmadan pek bir şey yapamayız. Recovery menüsünden format atmayı dener misiniz?
Hocam onu denedim diye hatırlıyorum şuan tekrar deniyorum. Telefon dedemin verdiği emanet bir telefon olduğu için normal bir şekilde teslim etmek istiyorum ancak bilgisayar maalesef burada yok.

Rootlu cihaza neden root attın ki? Programla attın muhtemelen. Odin ile stock rom kur düzelmezse.
Yok hocam daha önce root atılmış ancak silinmiş idi. Root atmadan önce Root Checker indirip özelikle baktım root yok diyordu.

Hocam onu denedim diye hatırlıyorum şu an tekrar deniyorum. Telefon dedemin verdiği emanet bir telefon olduğu için normal bir şekilde teslim etmek istiyorum ancak bilgisayar maalesef burada yok.

Yok hocam daha önce root atılmış ancak silinmiş idi. Root atmadan önce Root Checker indirip özelikle baktım root yok diyordu.

Root'u da Odin ile atmanı öneririrm. Kablo sağlam olsun yeter. Laptopla da daha güvenli olabilir.

Güncelleme: Hocam denedim ancak hala kendini yeniden başlatıp duruyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

Hocam dediğim gibi ya bootloop ya da Boot dosyası zarar gördü. Büyük ihtimalle boot dosyası zarar gördü.
İnternet kafeye gitme şansınız yok mu?
ROM atın 10 dakikada kalan süreyle de oyun oynarsınız :)

Root'u da Odin ile atmanı öneririrm. Kablo sağlam olsun yeter. Laptopla da daha güvenli olabilir.

Odin ve root 🤨
İlk defa sizden duyuyorum. Herhangi bir kaynak var mıdır?

Muhtemelen bootlop olmuş. Stok ROM kurulumu yapmanız gerekir. Root erişimini tekrar isterseniz üzerine atmanız gerekecek.

İki işlemi de Odin kullanarak yapabilirsiniz. Ek olarak root'u TWRP ve türevleri ile atabilirsiniz.

Geri
Yukarı