J7 Prime anakart kaç TL tutar?

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Telefon babamın, 1 ay önce açılıyordu ve şarjı çok hızlı bitiyordu. Babamda yeni bir telefon aldı ve bunu köşeye attı, bende bugün bataryasını yaptırıp kendim kullanırım diye açmaya çalıştım açılmadı. 2 tamirciye götürdüm 2'si de anakart yanmış dedi. Ve yeni anakart için 300 TL istediler. Sizce yaptırmalı mıyım? Kendi telefonum eski olduğu için bunu kullanmak istiyorum. Ayrıca fiyat kazık mı yoksa normal mi?

Yenisini alacak bütçem yok maalesef.
Bir de yaptırırsam 2yıl falan idare eder mi? Sadece sosyal medya uygulamalarını kullanacağım.
J7 Prime kullanıyorum ve banka uygulamalarımı güncellemek için bir ton şey silmem gerekiyor. Yer yok hiçbir şekilde. Performansı günlük kullanımda iyi, bataryası da ekran parlaklığını en düşükten çıkarmadığımda bir günümü idare ediyor. 2 Yıl performansıyla idare etse de yer sorunu seni sinir hastası edebilir.

Yenisini alacak bütçem yok maalesef.
Bir de yaptırırsam 2yıl falan idare eder mi? Sadece sosyal medya uygulamalarını kullanacağım.

Sonuçta değişen kısım anakart. Biraz klişe olacak ama şans işi. 3 gün de götürebilir 3 yıl da. Bu biraz da değişimi yapacak servise, elindeki anakarta da bağlı.

Geri
Yukarı