J7 Prime Arama Yapamamak

J7 prime güncelleme yi yeni aldı bildiğim kadarı ile kız arkadaşım yurt dışında o da geçen hafta güncelledi. Yerinizde olsam Android 6 ya geri döner 7 ye tekrar yükseltmeden önce biraz beklerdim. Bir patch ile çözeceklerdir. Yalnız biraz zaman alır.

Şuanda güncellemeleri denetlerken 77,93MB'lik bir güncelleme daha aldı. Umarım sorun çözülür.

Sorunumu 73,93MB'lik gelen güncellemeyi yaparak çözdüm.

TUR sürümünde bazı sorunlar vardı yeni bir güncelleme gelmişti, benim modelde BAE ROM'u var herhangi bir sıkıntı yaşamadım, ek güncelleme falanda gelmedi bana.
Hocam merhabalar.
Bende yurtdışından gelme j7 prime telefon var bu bana verildiğinde sim de sorun yokdu lakin twrp ile sıfırladım açtım simde kayıtlı olan numaraları gösteriyor ama arama vs yapmıyor Imei numarasını kontrol ettim kayıtlı.
İnternette biraz araştırma yapdım yapmam gereken ayarlar var anladığım kadarıyla ama bilgim yok yardımcı olabilirmisiniz.
Teşekürler.

Hocam merhabalar.
Bende yurtdışından gelme j7 prime telefon var bu bana verildiğinde sim de sorun yokdu lakin twrp ile sıfırladım açtım simde kayıtlı olan numaraları gösteriyor ama arama vs yapmıyor Imei numarasını kontrol ettim kayıtlı.
İnternette biraz araştırma yapdım yapmam gereken ayarlar var anladığım kadarıyla ama bilgim yok yardımcı olabilirmisiniz.
Teşekürler.
Maziyi açmak yerine yeni konu açsaydınız daha iyi olurdu. Ben sorunu garantiye yollayarak çözdüm. Güya anakart yanmış. Kendi hatalarını bana yıkmaya çalıştılar. Ancak garanti olduğu için sıkıntı olmadı.

Ayarlar>Bağlantılar>Mobil Ağlar>Ağ Operatörleri

Buradan otomatik olarak seç. Bir ihtimal sorunun çözülecektir. Onun dışında Stock Rom değilse veya TWRP yüklüyse Stock Rom kur ve bildiğim son çare olarak garanti varsa garantiye, yoksa en yakın telefoncuya götürerek sorunu çözebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı