J7 Prime açılmıyor

ulaslan0

Hectopat
Telefonum J7 Prime. Telefon şarjdaydı, şarjdayken download moduna geçmişti. Ben de şarjden çıkardım telefona reset attım. Telefonun LED'i sabit kırmızı yanmaya başladı ve telefon siyah ekranda kaldı, hiçbir tepki vermiyor. Reset atmayı denedim, download moduna geçmeyi denedim, hard reset atmayı denedim ama yine de hiçbir tepki vermiyor. Sorun nedir? Şarj kendi kendine bitince düzelir mi?

Hocam ben telefonun birdenbire download moduna geçtiğine çok inanmadım fakat tuşlar basılı kalmış olabilir bir kontrol edin olmazsada şarjının bitmesini bekleyin bittiği zaman download moduna alıp Firmware yükleyin.

Hocam ben telefonun birdenbire download moduna geçtiğine çok inanmadım fakat tuşlar basılı kalmış olabilir bir kontrol edin olmazsada şarjının bitmesini bekleyin bittiği zaman download moduna alıp Firmware yükleyin.
telefonun zaten kendi kendine kapanma sorunu var. Telefon şarjdayken bir çok kez download modunda yakalıyorum. Bu sefer yine yakaladım işte ama reset atayım derken hepten kilitlendi.
bu arada kırmızı ışık söndü ama değişen bir şey olmadı yine açılmıyor.

Geri
Yukarı