J7 Prime bozulan ekranı kaç liraya tamir olur?

KavunTR

Decapat
Selamlar, J7 Prime telefonum yere düştü. Sağ üst kısmı kırıldı. Ekran vardı, sonra ekran gitti. Simsiyah, ses var ama ekran yok. Telefondan anlayan varsa tahmini bir fiyat söyliyebilir mi, ne kadara yaptırılır?

500-600 TL'den aşağı ekran değişimi olacağını sanmıyorum.
Ayrıca yan sanayi ekran kesinlikle taktırmayın, verdiğiniz parayı çöpe atarsınız.

Kesinlikle doğru söylüyorsun. Benim GM 8 telefonum var ekranı kırılmıştı Vodafone'daki çalışan orijinal taktırmayın orijinal çok pahalı olur dedi yan sanayi takın dedi bende tavsiyesi üzerine aldım ve ekran çok soluk ve kalitesiz gösteriyor. Keşke almaz olaydım ilk fırsatta orijinali taktırcam. Kesinlikle yan sanayi almayın.

Kesinlikle doğru söylüyorsun. Benim GM 8 telefonum var ekranı kırılmıştı Vodafone'daki çalışan orijinal taktırmayın orijinal çok pahalı olur dedi yan sanayi takın dedi bende tavsiyesi üzerine aldım ve ekran çok soluk ve kalitesiz gösteriyor. Keşke almaz olaydım ilk fırsatta orijinali taktırcam. Kesinlikle yan sanayi almayın.
Birkaç sene önce Samsung S5 cihaza yan sanayi bir LCD sipariş edip taktım, renkler o kadar iğrençti ki anlatamam. 2 sene önce 300 liraya almıştım, verdiğim para boşa gitti. Orjinal servis siparişi geçtim o zamanın parasıyla 500 TL civarıydı, yan sanayiyi söktüm çöpe attım. (Malzeme kalitesi de çok kötü olduğundan sökerken çatladı zaten). Servis ekranı taktım, gerek dokunmatik hassasiyeti gerek renk canlılığı tam istediğim gibiydi.

Samsung cihazların ekranları pahalıdır, kimi zaman ikinci el cihaz parasına yaklaşır ama yapacak birşey yok, piyasa böyle.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı