J7 Prime GPS'i doğru çalışmıyor

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. J7 Prime kullanıyorum. Telefonum son 4 aydır hiçbir şekilde konumumu tespit edemiyor. Hiçbir uygulama konumumu tespit edemiyor. Wi-Fi'da iken konumumu ya hiç bulamıyor ya da bulsa bile beni fazla alakasız yerlerde gösteriyor. Mobil veride GPS az da olsa çalışabiliyor ama yine kesin göstermiyor. Bu konum sorunumu nasıl düzeltebilirim? Siz sormadan ben söyleyeyim. Hayır, virüs bulaşmadı; hayır, telefonumu sert bir yere vurmadım; hayır, mobil verim ve Wi-Fi çok hızlı; hayır, herhangi bir sahte konum uygulaması da yüklü değil. Ayrıca yeni telefon alamam. Bu tip klasik cevaplarla gelmezseniz sevinirim. Ayrıca konum ayarlarında yüksek doğruluk da açık. Bluetooth taramasına kadar her şeyim açık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç çözüme denk geldim.
Bu olabilir. Bir de bu var;
galiba sorunun ne oldugunu buldum interneti kapatinca sorun olmuyor internet acik oldugunda tekrar sorun meydana cikiyor.

Pardon hocam sonunu tam anlamamışım. Google Haritaların go sürümünü indirip bi ordan çalışıyor mu bakar mısınız ?(Chrome gerekli)
Google haritaların kendisi var zaten ama ona rağmen çalışmıyor. Haritalar bile konumumu hiçbir şekilde bulamıyor. Bulsa da bile gerçek konumumdan çok alakasız yerde gösteriyor.

Geri
Yukarı