J7 Prime Gsi kuruluyor ama boot logoda kalıyor

Yer
türkiye
Daha fazla  
Bu linkteki Android 12 ROM'unu j 7 Prime cihazıma kurdum.
Kuruluşu.
Create_vendor_v2.0
Reboot recovery.
Projectspaget_v3.0
H_vendor.
Corvus OS.
Nikkigapps Android 12.
Reboot System.
Kurulunca bayağı bir süre bootlogoda kaldı,
Tam emin değilim ama galiba sorun h_vendor kaynaklı çünkü XDA da Android 10 için diyordu.
Çözümü var mıdır ya da başka vendor dosyası önerir misiniz?

Bu linkteki Android 12 ROM'unu j 7 Prime cihazıma kurdum.
Kuruluşu.
Create_vendor_v2.0
Reboot recovery.
Projectspaget_v3.0
H_vendor.
Corvus OS.
Nikkigapps Android 12.
Reboot System.
Kurulunca bayağı bir süre bootlogoda kaldı,
Tam emin değilim ama galiba sorun h_vendor kaynaklı çünkü XDA da Android 10 için diyordu.
Çözümü var mıdır ya da başka vendor dosyası önerir misiniz?

Hocam Samsung j7'ye güncelleme getirmişti 😃 ama neyse Custom ROM daha kârlı.

@Umut Nas.

10 tane Android 12 gsi denedim, hiçbiri çalışmadı.
Android 11 gsi da çalışmadı.
Bir tek bu çalıştı onda da sorun oldu işte.

Bende j5'e atarken 30 kere falan çöktü hocam hiçbir ROM işe yaramıyordu en son telefonun en son sürüm stock ROM'unu atıp denedim çalıştı ROM Android 9 oldu telefon halende sıkıntısız kullanıyorum.

Bende j5'e atarken 30 kere falan çöktü hocam hiçbir ROM işe yaramıyordu en son telefonun en son sürüm stock ROM'unu atıp denedim çalıştı ROM Android 9 oldu telefon halende sıkıntısız kullanıyorum.

Bende stock Android 8
Ama bende Android kaç olduğu değil Custom veya stock olup olmadığı önemli.
Neden derseniz Android kaç olursa olsun ben J7 de Custom ROM'da 2 tane 3 GB oyun kurulurken stockta 1 tane kuruluyor (yani kısaca hafıza yetmiyor stockta, sistem uygulamaları dolduruyor hep).
Ve Custom ROM'lar stocka göre daha az kastırıyor %50 fark gördüm hocam kasmada.
O yüzden yeni telefona geçene kadar yaşasın Custom ROM.

Bende stock Android 8
Ama bende Android kaç olduğu değil Custom veya stock olup olmadığı önemli.
Neden derseniz Android kaç olursa olsun ben J7 de Custom ROM'da 2 tane 3 GB oyun kurulurken stockta 1 tane kuruluyor (yani kısaca hafıza yetmiyor stockta, sistem uygulamaları dolduruyor hep).
Ve Custom ROM'lar stocka göre daha az kastırıyor %50 fark gördüm hocam kasmada.
O yüzden yeni telefona geçene kadar yaşasın Custom ROM.

Ben Android 6 da Termux kullanamıyordum çünkü desteği 7'ye çekmişlerdi bayağı araştırdım Custom ROM falan işine girdim bir sürü hata çıktı karşıma @Umut Nas hocam ında yardımlarıyla kurdum ROM'u şimdi her şey iniyor, yerde var bayağı.

Create vendor projesinde olan yorumları okudunuz değil mi? Yanlış hatırlamıyorsam kernel gerekiyordu ama kernelin bağlantıları kırıktı.

Hocam gsi kurduğum zaman cronos kernel atıyorum.
Başka kernel bulamadım (ares V7 var ama o hangi ROM'da denediysem download moda attı o yüzden bu ROM'da denemedim)
Cronos kurunca ise bootlogodan sonra kendini resetleyip sürekli bootlogoya atıyor yazılım yok gibi.

Geri
Yukarı