J7 Prime güncelleme almıyor

Bahsettiğiniz yeşil ekran sorunu olduğu zaman cihaz donup, yeniden başlıyor mu? Bu tür sorunlar yazılımsal değildir. Cihazın aldığı hasar buna yol açmış olabilir.

Yeşil ekran şöyle oluyor yeniden başlattıgım ya da kapatıp açtıgım zaman yeşil bir ekranda uygulamalar başlatılıyor optimize ediliyor tarzı bir şey diyor.

Yine bilmeyenler toplanıp Samsung güncelleme vermiyor demeye başlamış. Her konuda fikriniz var tebrikler.

Normalde J7 Prime 1 büyük güncelleme alacaktı ama deli gibi sattığı için 2 büyük güncelleme aldı. Şu an güncel sürüm 8.1.0. Buradan yazılımı indirip Odin ile kuracaksın. Kurmadan önce telefonu sıfırla hepsi silinecek çünkü. Rehber.

Yine bilmeyenler toplanıp Samsung güncelleme vermiyor demeye başlamış. Her konuda fikriniz var tebrikler.

Normalde J7 Prime 1 büyük güncelleme alacaktı ama deli gibi sattığı için 2 büyük güncelleme aldı. Şu an güncel sürüm 8.1.0. Buradan yazılımı indirip Odin ile kuracaksın. Kurmadan önce telefonu sıfırla hepsi silinecek çünkü. Rehber.
Ben ilk baş son sürümü kullanıyor sandım ama meğersem ilk çıkan sürümdeymiş daha. Dediğiniz gibi stock ROM çözüm olacaktır. Ama hala şunu anlamadım cihaz yazılımı resmi olmasına rağmen neden güncelleme vermiyor?

Bir de şu an cihaz hakkında arab emirlikleri diye bir alan var. Bu oraya ait olduğunu mu gösteriyor nedir?

2017 senesinde aldığım J7 Prime modeli aldığım günden beri hiç güncelleme almadı. Şu an kullandığı sürüm 6.0.1 ve aynı modelden başkaları yeni sürümleri 2018 2019 yılların da geçmişti.
Güncelleme taraması yaptığımda güncel olduğunu gösteriyor.
6.0.1'deki performansı alamazsın güncellersen büyük ihtimal cihazın ithalatçı garantili

Neden peki? Sürüm olarak yükselince iyileştirme oluyor diye biliyorum.
İyileştirme oluyor evet ancak bu daha fazla kaynak demek ayrıca United Arab Emirates yazıyormuş yani ithalatçı garantili cihazın buda demek oluyor ki Odin ile yükleyeceksin 6.0 gerçekten iyi bir sürümdü. Eğer illaki yeni arayüz istiyorsan ilk 7.0 sürümüne geç beğenmezsen ki beğenmeyeceksin 6.0.1'e düşürebilesin.

İyileştirme oluyor evet ancak bu daha fazla kaynak demek ayrıca United Arab Emirates yazıyormuş yani ithalatçı garantili cihazın bu da demek oluyor ki Odin ile yükleyeceksin 6.0 gerçekten iyi bir sürümdü. Eğer illaki yeni arayüz istiyorsan ilk 7.0 sürümüne geç beğenmezsen ki beğenmeyeceksin 6.0. 1'e düşürebilesin.

Anladım sorunlarım bununla mı alakalı peki ona göre yüklemek istiyorum.

Sorunun güncelleme almaması ise evet çünkü ithalatçı garantili çoğu J7 Prime güncelleme almıyor. Odin'den model koduna uygun Software'yi tur kodu ile indirip kurabilirsin. Samsung USB driver yüklü olması gerekiyor Odin'i açıp download moda alınmış telefonunu bağlayıp Start'a basacaksın. Bütün verilerin silinecek. Google hesabını unuttuysan bu işe girişme bile.

Geri
Yukarı