J7 Prime Havoc OS Google hesap girilmiyor

Yer
türkiye
Daha fazla  
Cihaz: G610F.
Havos OS v2.9 kurdum (3.7 ve 3.8 önermeyin şarjı sömürüyor)
Gapps attım ama Android kurulum sihirbazı sürekli durduruluyor dedi.
Bende yeniden ROM'u kurdum.
Yeniden başlattım.
Sonra tekrar TWRP'ye gidip gapps attım.
Hala durduruluyor hatası alınca devre dışı bırak yaptım.
Sonra "Google Play hizmetlerini güncellemezseniz Play Store kullanılamaz" diye bildirim geldi.
Play Store'de hesapsız kullanılamıyor biliyorsunuz.
Hesap girmeye çalışıyorum ama giremiyorum.
Ayarlardan hesaplara basıp hesap ekle deyince bir şey 2 saniye gelip gidiyor ama hesap eklenmiyor.
Videoyu izlerseniz ne olduğunu daha iyi anlarsınız.
Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gapsı indirdiğim site: The Open GApps Project
Gapps sürümü: ARM Android 9.0 pico.
Başka gapps sürümü mü (nano gibi) yoksa başka yapımcının gapssını (mind the gapps, bitgapps gibi) mı kurmalıyım?
Bu arada mini sürümü kurarken error veriyor log dosyasında ise hafıza yetersiz daha küçük boyutlu gapps kur diyor önerilerinizde daha küçük boyutlu olursa iyi olur.

Bu ROM'u kullanmıştım ve bende bir sorun olmamıştı. ROM'u nereden indirdiniz? XDA Forums mu?

Bu ROM'u kullanmıştım ve bende bir sorun olmamıştı. ROM'u nereden indirdiniz? XDA forums mu?

Bir videoda vardı açıklamada XDA linkini vermiş (ama kuran kişi başka gapps kuruyordu)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir videoda vardı açıklamada XDA linkini vermiş (ama kuran kişi başka gapps kuruyordu)
Benim kullandığım ROM'muş. Sorun olmaması gerekiyordu. Eğer ille de bu ROM'u kullanacağım diyorsanız BiTGApps deneyin.

Ama yok uğraşamam diyorsanız kesinlikle şunu denemelisiniz:

Kendim şu an kullanıyorum.

Benim kullandığım ROM'muş. Sorun olmaması gerekiyordu. Eğer ille de bu ROM'u kullanacağım diyorsanız bitgapps deneyin.

Ama yok uğraşamam diyorsanız kesinlikle şunu denemelisiniz:

Kendim şu an kullanıyorum.

Bitgapps nereden bulabilirim?
Bulamazsam onu da denemiş oluruz.

Geri
Yukarı