J7 Prime için powerbank önerisi

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Merhaba iyi akşamlar, powerbank alacağım 10000 mAh civarı bir şöyle bir durum var telefonum J7 Prime 3300 mAh 10000 mAh 3300'e bölersek 3 ediyor. Yani 3 kere fuller mi telefonumu mantık böyle mi işliyor? Sorumu yanıtlayıp öneride bulunursanız sevinirim iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
4/4 3 kez şarj etmez fakat 2 kez fulleyip 3. de %60-65 civarına kadar getirir. Şarj tamamıyla içinde birikmiş kalmıyor. İçinde elektirik barındıran her şey şarjın az ksımını emiyor.

Benim telefonum 6 binlik bataryaya sahip 8 binlik çok rahat idare ediyor. 3 binlik telefon için 10 binlik batarya rahatlıkta idare eder.
Tamamdır hocam teşekkür ederim bir de konuyla alakasız moderatörler değiştirdi ban yer miyim bilmiyorum normalde konuya yazmıştım arşiv film dizi vs için kaç gb flaş bellek önerirsiniz önerebileceğiniz aşırı pahalı olmayan flaş bellek varmı?

Tamamdır hocam teşekkür ederim bir de konuyla alakasız moderatörler değiştirdi ban yer miyim bilmiyorum normalde konuya yazmıştım arşiv film dizi vs için kaç gb flaş bellek önerirsiniz önerebileceğiniz aşırı pahalı olmayan flaş bellek varmı?
Flash bellek için marka bilmediğim için bir şey söyleyemem fakat film dizi dediğiniz için 8 veya 16 dan uzak durun. 2 saat film indirseniz en kötü 4-5GB indireceksiniz. 32 gb yeter bence. Yani içine bir çok film indirmezsiniz herhalde. İzlediğiniz bazı filmleri de silseniz 32 yeter.

Flash bellek için marka bilmediğim için bir şey söyleyemem fakat film dizi dediğiniz için 8 veya 16 dan uzak durun. 2 saat film indirseniz en kötü 4-5GB indireceksiniz. 32 gb yeter bence. Yani içine bir çok film indirmezsiniz herhalde. İzlediğiniz bazı filmleri de silseniz 32 yeter.
Yani hocam 1 film 4-5 gb 32 gb ye 4-5 film anca sığar dizi vs en az 64 gerek tabi o da orta kalite en az 128 lazım gibi ama bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı