J7 Prime ROM Sonrası 4.5G Çalışmıyor

Senin yaptığın işlemleri bende yaptım aynı durum 4G yazıyor ama şebeke veya hız konusunda herhangi bir sorun yaşamadım Not: Sammobile TR versiyonunu siteden veya yazılım üzerinden indirmeme rağmen arap ermirleri ROM karşıma çıkıyor bi türlü Türkiye ROM bulamadım :(
Yalnız değilmişim madem :)

İlk başta bilgisayarda kurulu olan sürücüleri kaldırın. Odini silin. Bilgisayarı kapatıp açın.

Sürücüleri indirip kurun. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Android USB Driver for Windows | SAMSUNG Developers

Bu romu indirin.

Download Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F TUR Turkey G610FXWU1CSB3 firmware

Odunu indirin.

https://dl2018.sammobile.com/Odin3-v3.13.3.zip

Bu dosyalar ile dener misiniz aynı işlemleri.
Eve geçince deneyim kardeşim. Sonucu söylerim sonra
Dediklerini yaptım sonuç aynı hüsran.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    46,7 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Sadece AP bölümünde tik olsun. Ve rom dosyasını o bölüme seçip start deyin.
Oldu yüklendi sadece AP dosyası ne değişmiş olabilir ? Telefon hakkında bölümünde Galaxy On7 Prime ve Cihaz durumu Özel yazıyor. Daha önce Resmi yazıyordu ayriyeten 16 GB olan hafızam 8 GB düşmüş bu nasıl ROM :)

Son düzenleme:
.md5 uzantılı romlarda AP seçeneği her şeyi tek parça halinde flaşlar buna PIT dosyası da dahil. Siz parça parça yüklemeye çalıştığınız için hata alıyorsunuz.
ROM içindeki hatalar için build.prop dosyası değiştirilmiş ondan kaynaklanıyor olabilir. Sammobile üzerindeki resmî ROM’u indirdiniz değil mi ya da üzerinde ne gibi değişikler yaptınız? ROM'u indirip bakmak lazım. Sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda resmi bağlantı adresini attım...

Son düzenleme:
.md5 uzantılı romlarda AP seçeneği her şeyi tek parça halinde flaşlar buna PIT dosyası da dahil. Siz parça parça yüklemeye çalıştığınız için hata alıyorsunuz.
ROM içindeki hatalar için build.prop dosyası değiştirilmiş ondan kaynaklanıyor olabilir. Sammobile üzerindeki resmî ROM’u indirdiniz değil mi ya da üzerinde ne gibi değişikler yaptınız? ROM'u indirip bakmak lazım. Sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda resmi bağlantı adresini attım...
Bilader senin attığın romu indirdim yükledim üstünde ne gibi oynama yapabilirim anlamadım ki 16 Gb olan telefon hafızası 8 GB nasıl düşer. Başka cihazın Romu bu tekrardan İndia romu yüklemek zorunda kaldım bende

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı