J7 Prime Root İçin "USB Aygıtı Tanınmadı" Hatası

Usarda

Hectopat
Samsung Galaxy J7 Prime telefonda kendi kendine "Doğrulama Başarısız. Cihazınız yeniden başlatılamıyor. Bütünlük doğrulaması başarısız. Cihazınızı varsayılan fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekiyor. Bu işlem tüm verilerinizi silecek." diye bir uyarı çıktı ve zorunlu olarak format attırdı. Veriler zaten gitti, artık ona yapacak bir şey yok sanırım. İnternette birkaç yere baktım çünkü yeniden başlatınca da böyle oluyordu. Birkaç yerde root atılırsa düzeleceği yazıyordu. Root atmanın ne gibi bir zararı olur? Eski telefon zaten garantisi yok, onun dışında bir şey olur mu? Bir de root atmaya çalıştım fakat telefonu bilgisayara bağlamaya çalışırken kabloyu taktığımda "USB Aygıtı tanınmadı diyor" internetten ona da baktım ve herkes aşağı yukarı aynı şeyleri yapıyordu. Çoğunu denedim ama hâlâ aynı. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Root atınca belli başlı Samsung uygulamaları kullanılamıyor ve bu uyarıyı arkaya yiyorsanız anakart arızası yaklaşıyor gibi görünüyor.(benim zamanında kullandıgım J5 Prime da aynısını yapıyordu en son telefon hakkına kavuşmuştu.)

Root atınca belli başlı Samsung uygulamaları kullanılamıyor ve bu uyarıyı arkaya yiyorsanız anakart arızası yaklaşıyor gibi görünüyor.(benim zamanında kullandıgım J5 Prime da aynısını yapıyordu en son telefon hakkına kavuşmuştu.)

Odin programını indirin ve Samsung Driver'ını da kurmayı unutmayın.
Eğer durum aynı ise anakartta gerçekten sorun olabilir (ya da girişte de olabilir)

Root atınca değil root atmaya çalışırken bu oluyor. Root atacaktım ama bilgisayara bağlayamadım bu yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı