J7 Prime2 Ölü piksel sorunu nasıl çözülür?

spez

Hectopat
Ölü piksel sorunu nasıl geçer? Telefonu alalı 3 yıl olduğu için garantiye götüremem. Eğer bir şey yapmazsam telefona bir şey olur mu?

Telefon: J7 Prime2.

Dosya Ekleri

• 20201127_113943.jpg
    20201127_113943.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 116
Ölı piksel ne oluyorda çıkıyor ki? Ve artarsa telefon kullanılmaz hale mi gelir?
Artması uzun sürer, çıkma sebebi hasar olabilir veya kendi kendine de çıkmış olabilir sonuçta 2 yılı devirmiş resmi olarak artık çalışmasa da olur, siz o şekilde kullanın ve düşürmemeye gayet edin merak etmeyin ekrandan önce diğer parçalar fişi çeker.
Artması uzun sürer, çıkma sebebi hasar olabilir veya kendi kendine de çıkmış olabilir sonuçta 2 yılı devirmiş resmi olarak artık çalışmasa da olur, siz o şekilde kullanın ve düşürmemeye gayet edin merak etmeyin ekrandan önce diğer parçalar fişi çeker.
Annemde S4 var, telefon sadece 1 defa servise gitti de şu anda masaüstünde bile acayip kasıyor ve yanmaya başlıyor, yani artık yavaş yavaş ömrünü dolduruyor.

4/5 ay önce telefonu düşürmüştüm. Ekran baya hasar almıştı ama daha bugün ölü piksel oluştu.

Olabilir çok da kafaya takmanın anlamı yok ömrü doluyor telefonun.

Aslında bu telefon gayet kaliteli bir şey. Ben kullanıyorum mennunum.
Bir de A3 2014 var onunda bir ara ekranını değiştirtmiştik (ekran Full ölmüştü) 300 TL verdik telefon o kadar şu anda zaten.

Aslında bu telefon gayet kaliteli bir şey. Ben kullanıyorum mennunum.
Bir de A3 2014 var onunda bir ara ekranını değiştirtmiştik (ekran Full ölmüştü) 300 TL verdik telefon o kadar şu anda zaten.
Bende PSmart 2018 var, yani ondada yavaştan batarya kendini göstermeye başladı, ömürleri yavaştan gidiyor.

Geri
Yukarı