J7 Pro Basketbol Arena desteklemiyor

123abc

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy J7 Pro model bir telefona sahibim. Ben bu telefonda aynı yazılımdayken (Android 9 Pie) Basketbol Arena adlı oyunu oynuyordum ama şu an sıfırladıktan sonra tüm gerekli programları kurdum, fakat olmadı. Google üzerinden aratınca ancak öyle çıkıyor. Bastığımda da kırmızı bir yazıyla "cihazınız bu sürümle uyumlu değil" yazıyor. Ben ne kadar gerekli uygulama varsa kurduğuma eminim. 11 tane devre dışı uygulamam var. Google Drive, Google Duo, Facebook, Google fotoğraflar, Game Launcher (oyun için buna gerek yok), Gmail, Google Play filmler, Google Play müzik, OneDrive, Samsung health, Skype. Sadece bunlar devre dışı ama bence bunlarla bir alakası yok.

RAM belleğim 3GB ve hafızamda 4.7GB boş yer var. Ben bu uygulamayı şu anda J7 Prime A yükleyebiliyorum (RAM'i 3GB) ve 2014'ün telefonu olan Samsung Galaxy E5'te de (RAM'i 1.5GB) çalışıyor. Yani demek istediğim donanımsal olarak bir problem görünmüyor. Bana yardım edebilir misiniz? Cihazım eski değil. 2017'nin telefonu ve bu oyunu oynatmak için gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef desteklemiyor.

Nereden biliyorsunuz beyefendi sizde de mi J7 Pro var? Ve az önce de belirttiğim gibi 2014 model ve 1.5 GB RAM olan bir telefonda bile çalışan uygulama, 3GB RAM ve 2017 model bir telefonda çalışmaması garip değil mi sizce de?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı